Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom még nem akar gyereket,...

Párom még nem akar gyereket, de én igen. Hogy?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk, még nem szeretne gyereket majd csak 6-7 év múlva, de így is már majdnem 8 éve vagyunk együtt. Neki korai lenne, de ha véletlenül besikerülne, akkor persze nem lenne ellene.


Én már nagyon szeretnék, de nem tudom mit tegyek.


Nagy butaság, ha kilyukasztom az óvszert? Bár az se biztos, hogy elsőre sikerülne, mert ugye nem mindenkinél sikerül elsőre.


2014. febr. 18. 01:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Igen butaság lenne. Inkább beszéljétek meg azt hogy csináljátok megszakitással, ha nagyon jőnni akar a baba akkor j önni fog. Kitartást!
2014. febr. 18. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem akarja úgy. Pedig nagyon jó lenne már.
2014. febr. 18. 01:20
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Hány évesek vagytok? Házasságban éltek? Önállóan?
2014. febr. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én 27 éves vagyok, ő 30.


Még nem házasság, de jegyesek.

Igen külön lakás, és dolgozunk is.

2014. febr. 18. 01:46
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Akarata ellenére valakit apává tenni a lehető legaljasabb dolog. Emellett arra sem art felkészülni, hogy ha valaki nem akar gyerket, az nem biztos hogy repesni kezd egy pozitív teszt láttán. Tehat gondolkozz el az egyedulallo anyaságon es azon, hogy milyen kapcsolat az, ahol az egyik fel lazán bele hazudik a masik arcába.....
2014. febr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél aljas,sose vezet jóra....

inkább el kéne gondolkodni a KÖZÖS jövőtökön,lehet ez csak időhúzás nála,és sose akar gyereket....nem biztos hogy mellette a helyed.

2014. febr. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan így voltam mint Te.. A párom sem akarta. Ráerőltetni, vagy ki lyukasztani az óvszert nem szerettem volna, mert ha mégis teherbe estem volna, ő nem örült volna, és lehet, hogy már nem is lennénk együtt. Ez nem megoldás. Egyik este, elmondtam neki az érzéseimet, hogy mennyire vágyom egy kisbabára, hogy tudom, hogy jó apuka lenne, anyagilag jól állunk, feltudnánk nevelni stb.. és ő elgondolkodott. Azután felsem hoztam a témát, rá 2 hétre ő mondta, hogy jöhet a baba :) azóta 10 hetes terhes vagyok.. Beszélj vele, mondj el neki mindent amit érzel

Drukkolok

2014. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

off:

mégis hogyan lyukasztod ki az óvszert úgy, hogy a pasid ne vegye észre?


Nem hiszem el, hogy tényleg vannak ilyen emberek!

2014. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze nyugodtan cseszd át, aztán készülj, hogy költözöl haza és kapsz 10e gyt-t
2014. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj már bele, hogy mi lenne ha te nem akarnád a gyereket a párod meg igen, és ő akaratod ellenére beléd menne?? Ugyan ez, ha te kilyukasztod a gumit. Úristen agyilag még gyerek van..
2014. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!