Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen "praktika" vált...

Kinek milyen "praktika" vált be, hogy hónapok/évek után végre összejött baba?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. teákra, méhpempőre, vitaminra (párodnak is) stb. minden érdekel. Általános vizsgálat és vérvétel szerint minden ok nálam, de komolyabb körültekintőbb vizsgálat még nem volt. Rendszeres a ciklusom, 1-2 nap eltéréssel jön meg, van peteérésem, jókor vagyunk együtt, használom ovutesztet, de a baba nem akar jönni. Ez lesz a 9. hónapunk és egyre jobban kétségbe vagyok esve.

Légyszi ne írjátok az hogy ne görcsöljek rá, mert mindenki ezzel jön. Vagy mondjátok el hogy hogy kell nem rágörcsölni...most is szabadnapom van és ülök a gép előtt és itt olvasgatok, mert tudom sok sortársam van itt. Ez a téma érdekel, pedig próbálom a gondolatimat elterelni. Minden tanács érdekel! :) Köszi


2014. febr. 18. 13:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Köszönöm a lepontozást... :(

Amúgy, kérdező, szerintem is nyugodtan szedheted az e vitamint, én is szedtem egy időben, de semmit nem használt.

Én is tudom, milyen rossz érzés, mikor mindenkinek jön a baba, csak nekem nem :(

2014. febr. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi Utolsó! együtt érzek veled, és nem tudom ki pontozott le...
2014. febr. 24. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!