Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 hetes terhes vagyok két...

9 hetes terhes vagyok két hete volt ilyen sárga színű elég kellemetlen szagú folyásom de 2-3 napja ez át ment barnás folyásba. Ez jelenthet valami rosszat? 4 műszakba járok dolgozni ez lehet rossz hatással a terhességemre ülő munkát végzek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azonnal menj dokihoz! Ne itt kérdezősködj! Te jó ég 2 hete kezdődött és még nem nézett meg orvos? Hogy lehet valaki ilyen felelőtlen?!?!
2013. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

azonnal menj dokihoz.nagyon vetélés gyanús!!

kivànom hogy minden rendben legyen!

9hkm

2013. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél el dokihoz?
2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ezzel már akkor orvoshoz kellett volna menni!!!!!
2013. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tegnap este felhívtam a dokit ő azt mondta csak pihenjek ma el megyek egy másikhoz! Kedves első nem felelőtlen vagyok csak amikor megkérdeztem erről mást akkor ő is azt mondta ez normális.Nekem ez az első és nagyon szeretnék a párommal ezt a babát!
2013. ápr. 11. 08:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi volt ma a másik dokinál?


Sajnos én is halogattam tavaly a dokihoz menést mikor 5 hetesen kis rózsaszín valami volt a papíron. Nem volt folyásom, 10. héten megint 1x rózsaszín valami, mehettem a műtőbe. kb 4 nap telt el a tünet és a doki közt, hiába kaptam hormont elment a baba, mint utólag kiderült beteg volt.

Betöltöttem most a 32.hetet, de a 7. héttől ömlött belőlem a vér, mert folyton levált egy kis darab belőle mert a méhszájra készült nőni. 18.hétig véreztem, és lassan minden ok lesz, senki nem tudja megmondani mi a természetes, mert ez mindenkinél más.

A bűzös folyás egyértelműen fertőzésre utal ami vetélést, koraszülést okozhat, dokid nyilván tudta hogy 2 hét alatt már kialakulhatott a fertőzés és a természet majd eldönti hogy mi lesz. Ezzel együtt a doki a felelőtlen, mert kezelni kell a fertőzést bármi is van a babával, mert a jövőbeli terhességeidre is hatással lehet!

Mikor most 5 hetesen görcsökkel dokihoz mentem, annyit mondott bízzuk a természetre, nem ad hormont míg szívdobogás nem látszik, mert akkor már nagyobb az esély, akkor haragudtam rá de valahol értettem is, ha beteg a baba úgysem tehet semmit a doki sem, főleg ilyen terhességi korban.

2013. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Voltam nála és meg ultrahangozott azt mondta a kicsi szépen fejlődik szívhang is volt már és arra is azt mondta pozitív a szívverése, írt fel hüvely krémet Vitagyn C ez a neve. Beszéltem sógor nőmmel is mert neki is nem rég született babája és ő azt mondta neki ez az egész terhessége alatt volt és ilyen hüvely kúpot kellett neki használni. Egy kicsit így meg nyugodtam de azért még félek hisz nagyon az elején vagyok még de nagyon szeretném ezt a kicsit :)

2013. ápr. 12. 14:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök a jó híreknek, hidd el sem,mi baj nem lesz, erős volt most is, holmi bacik sem ártottak, úgyhogy határozottan meg akar születni :-) Én is ezt mantráztam magamnak mikor az ömlő vér ellenére dobogott a szivecskéje!

Lassan mehetsz a 12. hetire. Én is gondolkodtam hogy megelőzésképp használok tejsavas kúpot, de mindig elfelejtettem dokit megkérdezni hogy lehet-e?

Az előző dokit hanyagolod ugye?

2013. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ne haragudj hogy most írok :)!

A régebbi dokim csak nőgyógyász nem szülész! De most már van fogadott orvosom aki nagyon rendes :)

2013. ápr. 20. 17:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Örülök neki hogy sikerült dokit találnod :-)

Miért is haragudnék hogy most írsz? Nekem most tengernyi időm van a kényszerfekvés miatt, ami még 3 hétig tart, aztán nekem sem lesz időm figyelgetni mindenre.


Lehet naiv a kérdés, de mi a különbség a szülész és a nőgyógyász közt? A szülész, mint a szülésznő csak férfi de nem doki mint a nőgyógyász?

2013. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!