Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikres kismamák tapasztalat?

Ikres kismamák tapasztalat?

Figyelt kérdés

Többször olvastam már, hogy mivel két sejt ágyazódik be, így a hcg szint is magasabb, a tünetek is hamarabb jelentkezhetnek.


Igaz ez? És ha igen, akkor mensi előtt mennyivel lehet tüneteket észlelni?


2014. febr. 18. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom, mikor estem teherbe, mert csak egyszer voltunk együtt és tudom, hogy utána való reggel-délben volt ovum-éreztem. 7 nappal az ovu után éreztem a beágyazódást. 11 nappal az ovu után teszteltem. Elég erős pozitívat. Előtte 2 nappal már éreztem a terhességi tüneteket. Tudtam, hogy ikrek. 26 napos ciklusom volt, 3 hetes és 3 napos voltam, mikor pozitívat teszteltem, de olyan erős volt, hogy szerintem már előző nap is pozi lett volna. A tünetek meg elég intenzívek voltak.
2014. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál.


Én is a 6-7. nap körül éreztem mensi szerű görcsöket, de nem akarok semmit bebeszélni, mert tudom, hogy ez bármi lehet, akár az is, hogy készülődik a méhem a mensire, leesett a progi szintem, stb.


Úgyhogy már meg is beszéltem magammal, hogy az antibiotikumtól van hányingerem és gyomorégésem. Túl sok van még hátra a mensiig, hogy tüneteket érezzek... ma vagyok a 8. dpo végén.

2014. febr. 18. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!