Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek most pár nap múlva...

Akinek most pár nap múlva lesz az ovuja, tartson velem megosztani a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Múlt havi régi ismerősök jelentkezését is várom:-))
2009. dec. 10. 09:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
szia! szerintem múlt hónapban is együtt izgultam veled :) nekem holnap lesz ovum, most először látott bármit (tüsző) a doki, tehát maximális esélyekkel indulok neki. izgulok. Nálad mi a helyzet?
2009. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem 7-én volt, s remélem sikerült is, majd 20. körül kiderül. Neked is nagyon szúrkolok, hátha ez a hónap pozitív teszttel végződik:-)
2009. dec. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Hali!


Én is az előző havi vagyok :) Remélem most sikeresebbek leszünk ;) Én, mint már akkor írtam semmit nem néztem most, így azt sem tudom, hogy hol tartok, és hogy mikor lesz(volt) ovum, de azért itt vagyok :)

2009. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szia,nekem 6 hetsen elment a babám spontán.Ma a ciklusom 9. napján járok,úgyhogy a napokban lesz ovum.Ha lesz,reméljük a spontán vetélés nem okozott nagy zűröket odabennt.Így december 30 körül nem kell megjönnie.

Te mikorra nem várod?Mióta próbálkoztok?

18 éves lány.

2009. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
első vagyok, rettenet lassan telik a mai nap is, mi lesz még 24-25-ig, bár lassan elfoglalhatjuk magunkat a karácsonyi készülődéssel... drukkolok mindenkinek!
2009. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Én tegnap voltam dokinál két tüszőt látott, az egyik 18*20 mm körüli, ugyhogy ez lassan meg fog repedni, így dec 25-e körül nem várom. Hát őrült karácsonyi ajándék lenne, annyire szeretném:-))

Kb 6 hónapja próbálkozunk és most nézem ovuteszttel is, de még mindig negatív, remélem ma már + lesz.

Egyébként két napja tojásfehérjés folyásom lesz, ami nekem pár nappal a tüszőrepi előtt van...

2009. dec. 10. 14:12
 7/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, bár valószínű pár napja túl vagyok az ovun. 28 naposak a ciklusaim, ez alapján 22-re nem várom. Jó lenne, ha nem is jönne:) Mi tesót szeretnénk a fiamnak. Nyáron már jött, de 12 hetesen elvetéltem, aztán misseddel kitisztítottak. Ez az első éles hónapunk. Szorítok mindenkinek ;-)

2009. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ti mióta próbálkoztok??
2009. dec. 11. 21:22
 9/24 A kérdező kommentje:
Hahó!! Nincs itt senki?? Hanyadik napon jártok? Mit éreztek? Mikor volt az ovutok?
2009. dec. 13. 12:32
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Én itt vagyok (utolsó). Mindig visszanézek, írt-e valaki:) Magamról semmit sem tudok mondani, olyan messze van még 22-e...

2009. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!