Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elzáródott petevezeték?

Elzáródott petevezeték?

Figyelt kérdés
Most lett meg a laparoszkópiám eredménye.Az egyik petevezetékem átjárható lett,mert el volt záródva,a másikat viszont nem sikerült.Ilyenkor lehet inszemináció?

2014. febr. 19. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
spontán is van rá esély igaz csak minden második hónapban.
2014. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában az, hogy csak az egyik petevezeték átjárható nem indokolja az inszeminációt. Ha más miatt kell, akkor meg tudják csinálni, csak nyilván abban a hónapban, amikor a jó oldalon van peteérés, vagy ha stimulálnak és van mindkét oldalon.
2014. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így estem teherbe, spontán. Ha most az egyik átjárható lett, akkor szerintem egyelőre még várjatok néhány hónapot, hátha összejön spontán, lapar után amúgyis nagyobb az esélye, és ha nem siekrül, akkor biztos, hogy csinálnak inszemet. Nekem csináltak a SOTEII-n, de végül spontán sikerült.
2014. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért nem értettem az egészet,mert fél éve volt átjárhatósági,ahol mindkettő átjárható volt.Most megcsinálták a lapart,ahol mindkettő el volt záródva,és csak egyet tudtak megnyitni.Ezt a vizsgálatot a kaálo kérte,és azt mondták ezután tudjuk továbbiakat megbeszélni.Hát nem tudom mit mondanak hogyan tovább.Nagyon gratulálok egyébként a babócákhoz és a pozitív eredményekhez😊
2014. febr. 19. 15:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt Megkérdezhetem, hogyan értetted hogy minden második hónapban?
2014. febr. 19. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mivel az egyik el van záródva igy amikor azon az oldalon van peteérsed akkor nem tud összetalálkozni a petesejt a spermiummal. Mint tudjuk egyik hónapban az egyik oldalon van ovu a másik hónapban a másikon.
2014. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán spontán is teherbe eshetsz, én csak minden második hónapban :)

Nekem pl egy dermoid ciszta miatt az egyik petefészkemet el kellett távolítani, de a másik teljesen átvette a szerepét, ugyanúgy minden hónapban menstruálok (menstruáltam, mivel ismét terhes vagyok), nekem annyi hogy csak az egyik oldaliból termelődik a pete.

2014. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊 Kedves utolsó,a Te történeted pedig nagyon pozitív és ösztönző.Gratulálok a babához😊
2014. febr. 19. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
az nem átvette a szerepet a menstruációnak nem feltétele a peteérés. A legtöbb nőnek évi 10-11 peteérse van csak, nincs mindig mindnekinek minden hónapban de a menstruáció általában ugyanugy jelentkezik vagy esetleg késik pár napot. Ezt a meddőségiben mondták. Én PCOS vagyok régóta küzdünk babaáért, nincs peteérésem sokszor menstruációm mégis van.
2014. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!