Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel teszt ma regel talan...

Gabriel teszt ma regel talan halvany?

Figyelt kérdés

Par napja volt feher folyasom es tegnap elott has sziralasom volt este gondolom beagyazodas.ma regel a gabriel tesztem negativ lett par perc utan

Elkelett menem itholrol mire haza ertem ugye kiszaradt es nagyon halvany szerintetek?


2014. febr. 20. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha időn túl pozitív, akkor ne értékeld pozitívnak egyelőre, ismételd meg két nap múlva.
2014. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gabriel teszt nekem kétszer is szellemcsíkos volt, szürke száradási csík jelent meg időn belül ráadásul. Ha szürke az a csík, az negatív, ha van egy kis rózsaszínes beütése, akkor van egy kis remény hogy pár nap múlva pozi lehet a teszt. Drukkolok!
2014. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hat olyan rozsaszinu kisbeutese van talan nem tudom eldonteni.

Olyan rossz igy hogy eldonthetetlen!

;-(

2014. febr. 20. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:
fotózd le és tedd fel ide a képet és megmondjuk!kint fotózd természetes fénynél vagy legalább ablakban.
2014. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, ez volt akkor az én kérdésem, benne van lefotózva a szellemcsíkos gabriel - nem volt baba:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2014. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Gabriel nem olyan érzékeny teszt, vagy várj pár napot vagy vegyél egy érzékenyebbet. De én muindenképp várnék. A halvány pozitív azt jelenti valami elkezdődött. Szerintem nem hibás a teszt, nincs gyártói fogás, inkább a természet szelektál. De ha egészséges megmarad! Nyugodj meg, egy pici türelem és kiderül.:)
2014. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolso.

Varok par napot es ujra tesztelek.

2014. febr. 21. 14:16
 8/9 anonim ***** válasza:
6-is vagyok, teszteltél azóta?
2014. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen es negativ
2014. febr. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!