Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggeli szédülés hányinger...

Reggeli szédülés hányinger lehet terhesség?

Figyelt kérdés
A férjemmel kb 10napja voltunk együtt,akkor ugyan megvolt de nekem volt már olyan hogy menstruációkor volt peteérésem.szóval normális esetben most kéne peteérésemnek lenni.de reggelente mégis hányingerem van és szédülök kb 4napja görcseim is voltak...viszont a munkahelyemen is most neveztek ki és elég sok teher zuhant a vállamra.arra gondoltam még hogy esetleg amiatt vagyok idegesebb és a tünetek amiatt vannak.szerintetek?
2014. febr. 21. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:

ha terhes lennél akkor mostanában kezdene el termelődni a hcg, tehát biztos nem attól van hányingered.

ez a menstruáció közbeni peteérés meg elég furcsa, ez egy folyamat, szóval, elég valószínűtlen

2014. febr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
valószinűtlen de benne van a pakliban mert konkrétan emlékszem az esetre amikor megjött és rá 2hétre újra megjött.nem sokszor talán a 20év alatt 2x fordult elő de akkor is volt ilyen..
2014. febr. 21. 11:38
 3/7 A kérdező kommentje:
de a szédülés és a reggeli hányinger csak 1-2 napja jött
2014. febr. 21. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelhetsz pár nap múlva és kiderül... Egyébként valószínűbb hogy inkább a stressz okozza ezt Nálad.
2014. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és arra hogy volt olyan hogy rá 2 hétre újra megjött, az nem jelenti azt hogy volt is pé-d... valószínűbb hogy akkor abban a ciklusban egyáltalán nem volt tüszőrepedésed.
2014. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vettem egy tesztet azért.elméletben a 10.nap után már pozitivat mutat
2014. febr. 21. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredménye, ha kiváncsiskodhatok?:)
2014. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!