Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta okozhat ilyen görbét?

Ciszta okozhat ilyen görbét?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még ilyen görbém.Már meg kellett volna jönnie,de nem jött meg.A tesztek negatívak.Arra gondoltam,hogy ciszta miatt lehet ilyen a görbém.Szerintetek?

[link]


2014. febr. 22. 17:14
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ma reggelre a hőm feljebb kúszott 37,1-re de valami minimális barna maszatom lett ami egész nap volt.Szerintem nem lesz baba.Ha esetleg mégse jön meg jövőhét szerdán megyek orvoshoz..
2014. febr. 26. 17:06
 12/27 anonim ***** válasza:
nekem hétfőn derült ki, hogy 40 mm-es ciszta van a méhem mögött ill. síkban mutató uh gépen nézte ezért lehet a petefészkemben is de kivetül a méhem mögé....babát szeretnénk és nekem 34 napja nem jön meg csak enyhe barnázás van elég egy vékony tisztasági betét. Azért mentem orvoshoz mert a hőm a szokottnál magasabb volt és nagyon hamar felment 37 re és a fölé is. Napközben is semmi mozgás mellett is 37,4 volt a hőm. A tesztek negatívak :( Azt mondta a doki manuális vizsgálattal is, hogy terhességre utaló jeleket nem lát de mivel az utolsó mensi január 21 én volt így max a felritkulást érezhette volna....én azért bízom hátha baba is van a ciszta mellett. Van olyan is hogy a terhesség elején alakul ki és még jó is ha sárgatest ciszta mivel védi a babát....
2014. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
[link] itt a görbém is mellé...
2014. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Mintha a saját görbémet látnám :).Nekem is január 21-én volt az utolsó mensim és nekem se jött még meg.Remélem ha Neked baba van akkor nekem is.Holnapra úgyis kiderül.Ha marad a maszatolás akkor szerdán megyek dokihoz.Írd meg légyszi majd,hogy mi lett Neked ebből!Sok sikert:)!
2014. febr. 26. 20:51
 15/27 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen a görbém:

[link]

2014. febr. 26. 21:03
 16/27 anonim ***** válasza:
én nem várnék jövő hétig....kívánom én is neked, hogy baba legyen :)
2014. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Sajnos csak akkor rendel a magándokim a közelbe.
2014. febr. 27. 07:06
 18/27 anonim ***** válasza:
értem.....nekem nagyon fájnak a melleim neked is ?
2014. febr. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Az jó jel ha fáj a melled,nekem nem fáj csak egy nagyon picit.Viszont ma a pici barna mellé volt egy kis pici piros is.Szerintem 1-2 nap és mensi lesz.
2014. febr. 27. 18:26
 20/27 anonim ***** válasza:
nekem semmi a pici barnán kívül ....hmmm akkor lehet már mensi lesz.....:( ill. ha ciszta volt akkor talán jó is...ennél a bizonytalanságnál nincs rosszabb
2014. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!