Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciszta okozhat ilyen görbét?

Ciszta okozhat ilyen görbét?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még ilyen görbém.Már meg kellett volna jönnie,de nem jött meg.A tesztek negatívak.Arra gondoltam,hogy ciszta miatt lehet ilyen a görbém.Szerintetek?

[link]


2014. febr. 22. 17:14
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz,de a hőm még mindig 37 amit nem értek,viszont szerintem ha cisztám is volt az a jobb oldalamon lehetett az görcsölgetet ma...
2014. febr. 27. 19:47
 22/27 anonim ***** válasza:
mi lett veled kedves kérdező ?
2014. márc. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
elfelejtettem megírni, hogy nekem 42 napra megjött....két nap erős görcs....de legalább már történt valami
2014. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

39 napra március 1-én megjött kemény 1,5 napra....elég erősen,de viszont szemmel láthatóan nőttek a melleim és fájnak is egy kicsit....

Sajnálom,hogy megjött Neked :(

2014. márc. 7. 17:06
 25/27 anonim ***** válasza:
a kevés mensi nem jó jel....dokihoz kéne menni...sos !!!
2014. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
én nem sajnálom most mert tuti a ciszta miatt volt a késés....és jobb így ...remélem a mensivel felszívódott....eléggé görcsöltem és sok méhnyálkahártya darab is távozott a mensivel ...
2014. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
én is görcsöltem mensi előtt,de a 1,5 napos mensit én se értem,csak azért vagyok megnyugodva mert tényleg sok volt az első napon a második napon meg közepes volt délelőtt utána meg csak pár csepp volt 2 napig....hétfőn szerintem csinálok egy tesztet és ha + akkor még aznap elmegyek dokihoz.a mellmegnagyobbodást meg nem értem,ráadásul nem is én vettem észre hanem párom.reggel szerintem majd megmérem a hőmet mert igazából nem mértem azóta mióta megjött...
2014. márc. 7. 18:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!