Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic porról tapasztalatok?...

Inofolic porról tapasztalatok? Ki ismeri?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én két hete iszom, nincs még túl nagy tapasztalatom vele, ovu előtt kezdtem el inni 2 nappal. Február 25-re nemvárom.


Viszont tudok olyat is, akinek csinált peteérést, és nagyon jó hatással volt rá.


Én egyébként napi kétszer 1 tasakkal iszom.

2014. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Én PCO-s vagyok, kb. két hónapja szedem az infolicot, de eddig még semmi... :( Nagyon el vagyok keseredve, de gondolom nem vagyok ezzel egyedül, ezért ha valakinek van pozitív tapasztalata, írjátok le, szerintem ezzel sokat segíthetünk egymásnak :)

2014. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok, 8 hónapi probàlkozàs utàn derült ki nincs érett petém. Doki ajànlotta az Inofolic Combi-t, kapszula 60db àlitolag több dolgot tartalmaz mint a por..vkinek tapasztalat? Még nem talàlok róla semmit h be vàllt e. Annyira reménykedem a köv.hónapban mivel ez màr tuti bukta :/ pedig még hasszurka is van.. de a Uh ma volt (15.napon)
2017. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!