HSG tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap készülök HSG-re mindenféle tapasztalat érdekel! Másnap tudok-e már dolgozni vagy pihenni kell vele? Fáj? Érzéstelenítést kapok-e? Ez már egy megoldás vagy csak egy diagnózist ad? Sokáig tart? Aki tud segítsen, minden érdekel! Előre is köszönöm!

2014. febr. 24. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez lehet megoldás.is, bár általában csak diagnózis. Volt már olyan, hogy valakinek ennyitől is megnyilt a vezető. Nekem egyik oldal teljesen zárt volt, nen is nyilt meg. Valószínűleg ezért is fájt nagyon a vizsgálat után kb fél órát, aztán elmúlt. A szomszédomnak nyitott volt mindkétoldala, semmi fájdalma nem volt, jót aludt. Nekem enyhe altatásban végezték, utána fájdalomcsillapítót kaptam. Maga a vizsgálat rövid, de aznap tuti pihenés. Sajnos arra nem emlékszem, kell e pihenni utána pár napot. Hát nem hiszem, talán egyet... nemtom.

Ne aggódj, ez nem vészes, viszont legalább megtudsz ezt azt :-) nem lesz gond! :-)

2014. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd írj, h hogy sikerült! :-)
2014. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!