Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség, savulin terhesség...

Segítség, savulin terhesség alatt?

Figyelt kérdés
El vagyok keserdve! Enterococust és streptococcust találtak a vizeletembe nagy mennyiségbe.Az orvos ki is írt a savulint.Itt is van nálam.De lehet hogy babás vagyok.:( A teszt még nem mutatja ki,viszont minden jó időbe volt és vannak gyanús jelek(váladék,hő stb..) Ha esetleg nem is jött össze a baby,akk is benne vagyunk a "gyártásban".Mit okoz ez a gyógyszer,ami miatt tilos szedni?Mit tegyek?

2014. febr. 25. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem ismertem ezt a gyógyszert így megnéztem a betegtájékoztatóját. Sem terhesek,sem babát tervezők nem szedhetik!


Igyál sok folyadékot! Holnap pedig menj el a háziorvosodhoz,hogy írjon fel mást,mert olvastad a betegtájékoztatóban, hogy te ezt nem szedheted!

2014. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy a kórházban kaptam és sűrgősen soron kívül kaptam,mert annyira el vtak szaporodva a bacijaim.:((Már ott bevettetek velem egyet.:(
2014. febr. 25. 22:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Bevetettek
2014. febr. 25. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Értem! Ha babát is vársz hány hetes lehetsz? Mikor kéne/kellett volna megjönnie?

Szerintem azért ma menj el mindenképpen a háziorvosdhoz, vagy vissza a kórházba és mond meg hogy babát terveztek,esetleg azt is mondhatod,hogy halvány pozitívat teszteltél, ezért szeretnéd,ha mást írnának fel,mert a betegtájékoztatóban ez meg ez volt!


Az első pár hétben még nincs kapcsolat köztetek a babával,ezért szerintem kicsi az esély, hogy gond legyen, de engem nem hagyna nyugodni a dolog,mert konkrétan leírták,hogy még az se szedje aki csak babát tervez... Sajnos nem kérdezik meg rutinszerűen az embereket,hogy terveznek ea közeljövőben babát,mi magunk meg persze nem mondjuk, mert gondoljuk az orvos gondol erre.


Kívánom, hogy ne legyen semmi gond! Ha visszamész,akkor írd majd meg,hogy mit mondtak! Jobbulást!

2014. febr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg kérdezd majd meg, hogy a gyógyszer abbahagyása után kell e szünetet tartanotok vagy dolgozhattok tovább a babán?...persze akkor ne mond, hogy halvány pozitívat teszteltél :)


Fel a fejjel!

2014. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltál dokinál? Mit mondott?

Teszteltél? Mi lett az eredménye?

2014. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!