Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek? Pont ma láttam...

Megnéznétek? Pont ma láttam egy ilyen képet.

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 25. 17:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én sem látom a 2. csíkot. Hosszú tesztelős pályafutásomból egy eredményt szűrtem le: a pozitív teszteket nem kell manipulálni, forgatni, negatívba tenni, nagyítózni, hogy látszanak. Amíg nem látod 2 méterről, nem érdekes a szűrke árnyék, piszokfolt, árnyék, stb. Dobd el, és várj még egy hetet, aztán meglátod!
2014. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne eröltesd már ezt a dolgot ,nem látod hogy negatív!?

Talán még ,de talán lesz pozi !

totál nincs rajta 2.csík

2014. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
akkor megköszönném mindenkinek aki negatívnak nézte, mert a mai egyértelmű pozitív!ja és ?! így írjuk helyesen:)))
2014. febr. 27. 07:49
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ha a mai pozitív. Ettől a tegnapi még totál negatív volt. Egyet azért megjegyeznék. Ha megkérsz másokat, hogy nézzék meg a tesztedet, ők veszik a fáradtságot, megnézik, leírják a saját véleményüket, akkor neked semmi jogod megsértődni és gúnyolódni, akkor sem, ha nem tetszik a válasz. Egyet tehetsz, szépen megköszönöd. 2. vagyok.
2014. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem gúnyolódtam senkin, tényleg mindenkinek köszönöm szépen, hogy megnézte!
2014. febr. 27. 08:24
 16/16 A kérdező kommentje:
és egyet még én is mondanék.nem értem ezt a ne erőltesd dolgot eddig nem is írtam ide kérdést és semmi mást.biztos vannak itt olyanok akik feltesznek képet nagyon sokan, és biztos van aki egyforma tesztet használ.
2014. febr. 27. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!