Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek terhesen megjött az...

Akinek terhesen megjött az eső hónapban, mikor tesztelt? Miután elmúlt? Kimutatná egyáltalán? (tudom, hogy ez nem természetes dolog, de sok ilyen esetet hallottam, hogy megjött terhesen)

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendes bo verzesed van olyasn asmilyen szokoitt lenni, akkor nem vcagy terhes.
2014. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

meg kell cáfoljalak, 1-es!

nekem december végén megjött rendesen, erősen, darabosan, aznapi tesztem nega lett...4! napig tartott, másfél doboz tampont használtam el! jan elején fájt a cicim, csináltam egy tesztet es pozi volt! a dokim se tudta megmondani hogy vérezhettem ennyit....jah és anyumnak is megjött velem rendesen 3 hónapig...

kedves kérdező, tesztelj mensi után...:)

2014. febr. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mai tesztem negatív lett sajnos. :( De az a furcsa, hogy hérfőn csak egy csepp vér volt, kedden semmi!, és szerdán indult meg darabosan, erősen... De a méhszájam fent van, zárt, el se lehet érni, mensikor viszont lent szokott lenni elvileg... és száraz vagyok, pedig ilyenkor mindig nedves szoktam lenni...
2014. febr. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!