Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tüneteket produkálok?

Terhességi tüneteket produkálok?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben sűrűn fáj a hátam, görcsösen. A hangulatom nagyon ingadozó, bár nincsenek rosszulléteim. 2-3 hete volt egy alkalom amikor mondhatni nem védekeztünk. Úgy tudom amiket én produkálok azok a terhesség közepe végénél jelentkeznek, ezért nem gondolom. Bár másra nem tudom fogni. Nincs hányingerem, a menzeszemnek nem most kell még megjönnie, majd jövőhéten. Terhességi tesztet még nem akarok venni. Mit gondoltok?
2014. febr. 27. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy nyugodtan vedd meg a tesztet!!!Ezt így nagyon nehéz megmondani... A.
2014. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2-3 hete volt az aktus akkor már simán kimutatná a teszt!!
2014. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem addig nem vennék tesztet, amíg a menstruációmat várom.
2014. febr. 27. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Okés akkor várjál csak. De ha 2-3 hete is elmúlt azóta az aktus óta és nem voltatok együtt máskor akkor felesleges várni a teszttel,de te tudod!! De szerintem kicsi az esélye bár sosem lehet tudni!!A.
2014. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!