Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív? Sziasztok. Ezt a...

Pozitív? Sziasztok. Ezt a tesztet reggel produkáltam. Ma vagyok a pé utáni 14. napon, vagyis ma kellene megjönnie.

Figyelt kérdés

Tegnap du csináltam 2 tesztet is. Az egyik szintén X-epil volt, a másik meg Clearblue digitális. Az x-epil ugyanilyen halovány volt (de az du. Pisiből vol), a clearblue meg kimutatta, hogy + /1-2 hetes a terhesség. Azt gondoltam, hogy a ma reggeli már jóval erősebb lesz. Tiszta para vagyok, hogy mi lesz, mert volt már egy terhességem, ami missed ab-bal végződött. Nagyon félek tőle.


[link]



2014. márc. 6. 04:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én is látom. Másrészt a digi teszt ha kimutatta, akkor tuti baba van. Ott nem a síkot kell keresni :)
2014. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Előző voltam.... csíkot...
2014. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ezen csak egy csíkot látok. Ha a digi pozi, akkor biztos az xepil még nem mutatja. Tesztelj pár nap múlva
2014. márc. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászolok.Köszönöm a véleményeteket.Persze,hogy az a pozitiv,ha mindkét csik ugyanolyan erős.De az nem menszi esedékrs napján lesz olyan,hanem ha már késik.És igen,ha van már egy halovány csik az jelent vmit.Főleg olyannak mint,aki már lassan 6 éve vár kétcsikos tesztre és áprilisra időpontja van lombikra.Ugyhogy errő ennyit.
2014. márc. 6. 09:34
 15/25 anonim ***** válasza:
Én a digitálisnak hinnék!:)
2014. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én látom a csíkod, szívből gratulálok :)
2014. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Akik szerint csak az egyforma erős csík számít, azok olvassák el egyszer egy teszt betegtájékoztatóját. Benne van hogy a halványabb tesztcsík is pozitív eredményt jelent.
2014. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a 16. dpo-n. Ma már azért jóval erősebb (10-es érzékenységűvel teszteltem), de azért még mindig halványabb, mint a kontroll csík. Remélem pár nap múlva már jóval erősebb lesz. Azért félek, hogy rendesen emelkedjen a HCG-m és ne legyen semmi probléma.

Voltam orvosnál, hogy adjon progeszteron pótlást, nehogy emiatt menjen el (inzulinrezisztenciám is van) és annyit mondott, hogy vérbőséget lát még csak. Kaptam uh-ra beutalót, de mindenképpen megakarom várni az 5 hetet, hogy legalább már petezsákot lássanak. Aztán kersek egy jó magánorvost. Majd teszek fel képet, hogy milyen lett a mai tesztem.

2014. márc. 8. 07:58
 19/25 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Biztos minden rendben lesz!
2014. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Miért ilyen halvány még mindig? 17.dpo-n vagyok. Vagyis 3 napja késik. Erősödik, erősödik, de másnak már a kimaradt napján jóval erősebb. Pedig 10-es érzékenységű a teszt. Amint belemártom a pisibe, egyből megjelenik a második csík, nem is kell várni vele, de akkor is halványnak látom. Nehogy baj legyen. Nagyon túlaggódom az előéletemre való tekintettel.


[link]

2014. márc. 9. 05:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!