Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív? Sziasztok. Ezt a...

Pozitív? Sziasztok. Ezt a tesztet reggel produkáltam. Ma vagyok a pé utáni 14. napon, vagyis ma kellene megjönnie.

Figyelt kérdés

Tegnap du csináltam 2 tesztet is. Az egyik szintén X-epil volt, a másik meg Clearblue digitális. Az x-epil ugyanilyen halovány volt (de az du. Pisiből vol), a clearblue meg kimutatta, hogy + /1-2 hetes a terhesség. Azt gondoltam, hogy a ma reggeli már jóval erősebb lesz. Tiszta para vagyok, hogy mi lesz, mert volt már egy terhességem, ami missed ab-bal végződött. Nagyon félek tőle.


[link]



2014. márc. 6. 04:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én korábban is írtam már neked, hogy nagyon lassan erősödött nálam is a csík. Nem kell aggódni, ez semmit nem jelent. Amikor jónak látod elmégy dokihoz és ha már látja, hogy méhen belüli a terhesség, akkor lehet, hogy ír fel progeszteron pótlást. Persze ez is orvos függő.
2014. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meg tudod nézni, hogy a hcg szint óriási szórást mutat. Az 5. héten 18-tól normális, amit a 25-ös teszt ki sem mutatna. Valószínűleg nálad csak lassabban emelkedik, de ez nem jelenti hogy bármi gond van!

2014. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszi a táblázatot. Remélem is, hogy csak ennyi az egész. De a 13.napon a 25-ös is nagyon-nagyon halvány volt, a clearblue meg egyértelműen kimutatta. A du-ból csinált 10-es egyből kétcsíkos. Progi pótlást már kapok.
2014. márc. 9. 17:08
 24/25 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült a baba ebből a tesztből? :)
2015. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen sikerült! :) Már 3,5éves :)
2018. máj. 16. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!