Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja próbálkozunk sikerte...

3 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Szerintetek aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Nem tesztelek ovut, mert nem akarunk ennyire rástresszelni, hogy "kötelező babagyártós" szex, mert szerintem megölné a romantikát, meg mindenhol azt olvasom, hogy nem jó.

De azért 2 naponta mindig összebújunk, vagy ha éppen úgy kívánjuk meg egymást, akkor minden nap, tehát tuti biztos, hogy voltunk már együtt peteéréskor is.

Mégis mindig megjön. :(

A 2. hónapban(amikor próbálkoztunk) késett 3 napot, de a végére csak megjött.

Nektek hány hónap próbálkozás után jött össze a baba?



2014. márc. 8. 20:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Felesleges 3 hónap után stresszelned, hogy még nem jött össze (mellesleg nem feltétlenül jó ha minden nap együtt vagytok mert a spermáknak nincs idejük bérni, tehát hiába volt akkor jó az időpont ha a kis katonák nem álltak készen). Nálunk 10 hónap kellett a babánk megfoganásához.

Nem szabad türelmetlenkedni, csak ugyanúgy összebújni mint eddig és jönni fog a baba.

2014. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nálunk 2. és 8. hónapban. Itt: [link] (3:33) beszél Czeizel Endre arról, hogyan alakul az átlag életkor szerint.
2014. márc. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

3 hónap után aggódni? Min? Mi most tartunk a 6. évnél, rengeteg orvos, rengeteg vizsgálat, műtét, inszeminációk, időpont lombikra és most teszteltem a napokban pozitívat. 3 hónap nem idő. De nagyon kívánom, hogy minél hamarabb összejöjjön. Ha mindenkivel minden rendben 6-12 hónapon belül sikerül teherbe esni.


Sok sikert!

2014. márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 HorváthNikoletta ***** válasza:
szia mi az 5.hónapnál járunk de elötte 3 évig szedtem gyógyszert kicsit engem is zavar hogy még nem jött össze de nem görcsölök rá tudom hogy sikerülni fog egyszer.kitartást.
2014. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem ràgörcsölés ha figyeled az ovut, tudod mikor van peteérés,mert a kiszabadult pete 12-24 oràig megtermékenyithető...utána mindegy hanyszor vagytok együtt!én figyeltem szedtünk vitamint, figyeltem az aktus utàni testhelyzetre is es 2 honapba megfogant a babànk...gyereket akartunk nagyon, ezert ezek a plusszok nem ölték meg a romantikàt...19 hkm
2014. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a sok tanácsot, és a kedves szavakat, ez most nagyon fontos, kell a megerősítés! :)


Holnapra nem várom, de mintha hányingerem lenne 2-3 napja... :O

Annak nem később kellene jelentkeznie, ha babás lennék?

2014. márc. 9. 11:25
 17/20 HorváthNikoletta ***** válasza:
hát szerintem még korai a hányinger én jövöhétre nem várom majd kiderül mi lesz.
2014. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nálam a hanyinger 6 hetesen jelentkezett:-)
2014. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is korai aggódni 3 hónap után. Átlag fél-egy évet mondanak egészséges pároknál. Nekünk 6 hónap után jött össze, pedig minden hónapban ugyanúgy voltunk együtt!

A hányinger pedig lehetséges jel, nálam nem várt előtt 2 nappal reggeli émelygés kezdődött. De persze nem törvényszerű, hogy nálad is ezt jelzi. Drukkolok!:)

2014. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia.

3 hónap próbálkozás az tényleg nem sok.

Viszont Én más állásponton vagyok mint a legtöbb válaszadó.

Ha a 4-5. próbálkozós hónapban sem jön össze a babó akkor Én a helyedben elmennék egy hormonsorra és egy terheléses cukorvizsgálatra. Én is így tettem..és milyen jól. Kiderült. hogy Ir-em van. Ha várok vele még 2 évig akkor vajon mikor jött volna össze a kistesó?

Szóval ha a pénztárcád engedi, és még pár hónapig nem jön össze a baba, akkor a saját megnyugtatásod érdekében is célszerű kivizsgáltatni magad.

Nekem a kezelést követő 2. hónapban összejött a kistesó.

Sok sikert:)

2014. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!