Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jelentkezzek be...

Szerintetek jelentkezzek be Dr. Sápy Tamáshoz még az idén, vagy ugysem fog tudni velem foglalkozni már az idén?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem hogy Dr.Sápyhoz átmegyek.A párom eredménye jó.Nekem volt vérvételem a ciklus 2. és 20. napján.A hormonok rendben a progeszteron alacsony.Már 1.5 éve szeretnénk babát.Szerintetek jelentkezzek be most hozzá vagy tegyem át januárra.
2009. dec. 14. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem ismerem a doktorurat, de sok jót hallottam róla. az én véleményem az, hogy minél előbb bejelentkezel, annál előbb kezdhetsz!! :) sok sikert kívánok!
2009. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem minél hamarabb jelentkezz be! Előtte kihez jártál? Miért váltassz dokit?
2009. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is hozzá jártam, nagyon meg voltam elégedve, de nagyon elfoglalt volt ezért érdemes minél hamarabb felkeresni sztem. 1.re sikeres volt az inszem!

Sok szerencsét!

2009. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bejelentkeztem Sápyhoz,megyek hozzá kedden.Ovárihoz jártam de nem igazán foglalkozott velem.Voltam nála kétszer vérvételen de még papirt sem adott rola.Meg nagyon szétszort.
2009. dec. 16. 15:34
 5/8 anonim válasza:

Szia!


Ne haragudj, hogy így ismeretlenül írok neked, de te már biztos megismetet sápi doktort. Tudnál nekem segteni abban, hogy milyen orvos? Mi a véleményed róla? Hol voltál nála, magánba? Vagy a klinikán? Vagy a kaáli vagy a klinika sápy doktor között gondolkodom.

ELőre is köszönöm:

Bea

2010. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia Bea.Még decemberben voltam Dr.Sápy Tamásnál a magán rendelőjében.Nagyon szimpatikus doki.Körbekérdeztem és csak jót hallottam róla.Megvizsgált azt mondta polypusra gyanús vagyok ezért januárban vagy februárban menszesz után menjek vérvételre.Most januárban nem tudtam menni mert nem engedtek el a munkahelyről.Most megyek február elején.Majd az eredménnyel megyek vissza.10000ft.-ba került.Babát szeretnél és azért szeretnéd felkeresni?
2010. jan. 21. 14:37
 7/8 anonim válasza:

Köszönöm a választ. Igen mi is babát szeretnénk már négy éve. Tavaly sikerült is, de méhenkívül lett. Így az egyik petevezetékemet ki kellett sajnos veni. Párom nekem is rendben, nekem pedig extrém túlsúlyom, kezelelt pcom és pajzsmirigy alulműködésem van.

A klinikára szeretnék a meddőségi szakrendelésre járni hozzá,de úgy gondoltam elötte egyszer a magánba elmennék, mert ott nyugodtabban lehet vele beszélni biztos, jobban oda figyel rád. Szerinted ez megoldható? Neked a párod veled volt először?

2010. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze,hogy megoldható.Hivd fel ezen a számon:06209294198.Minden kedden rendel a magánrendelőjébe.A párom vitt el de nem jött be velem.Minél hamarabb hivd fel.
2010. jan. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!