Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Györi kismamik. Mikor jelentke...

Györi kismamik. Mikor jelentkezzek be 4d re?

Figyelt kérdés

holnap kezdem a 21.hetet. és pontosan azt sem tudom mikor mennyek 4d-s uh-ra ezért aki tud csatolna nekem képet? vagy adna tanácsot mikor érdemes? és hogy mikor is jelentkezzek be.a képre annyibol lenne szükség hogy lássam milyen a pici körülbelül az x. héten.

köszönöm a válaszokat.


2010. máj. 4. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok győri, de sztem a 26-30.hét között érdemes menni. Én a 26.héten voltam, és nagyon megérte.
2010. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én győri vagyok, de még nem vagyok olyan "idős" :D Mi még csak a 17.hetet tapossuk. Mikor megkérdeztem a dokimat, azt mondta, hogy a 24-28. héten lehet a legjobban élvezni, szóval szerintem eközött válassz időpontot?

Hova szeretnél menni. Mert ahogy én beszélgettem előbbre járó kismamikkal, a Babits nem jó, inkább a kórházat válaszd. Sokkal precízebbek és többet foglalkoznak a babával.

Ha jól tudom, ide azért be kell jelentkezni, legalább 2-3 héttel korábban, attól függően, mennyire zsúfolt időszakot kapsz ki, de a két hét az kell.

Tudtad, hogy ott most májusban ajándékot is adnak? Ha jól tudom egy macit, meg a fotót keretben adják át! :D

További boldog babavárást!

2010. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szia...köszönöm a választ mind kettőtöknek :D

második neked is nagyon köszönöm.akkor azt hiszem a héten én fel is hívom öket mert még májusban jó lenne ha meglenne mert akkor tudnék küldeni a papának képet :D

és talán ha a héten felhívom akkor még beleférek az időbe.köszi az infót az időpont kérésről.sokat segítettél.boldog babavárást :D

szia

2010. máj. 4. 18:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :D

Pussz

2010. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,a kórházi UH du fél 3tól van(asszem) és este elég sokáig.Mi 26+4hetesen voltunk,most már bánom,hogy anno az 1.babánkkal ez kimaradt.Nagyon jó volt.Azt mondta fél óra lesz a vizsgálat,de mi 3/4órát voltunk bent.Mindent többször megnézett,elmutatott,és láttuk ahogy mosolygott.Amikor csak érdeklődtem,akkor azt mondták,hogy legalább 2 héttel korábban telefonáljak majd időpontért,de amikor hívtam hétfőn,simán kaptam azon hét péntekre.És nagyon rugalmasak voltak mert mi fél 5re kértünk időpontot,mert addigra ért haza apa.

És itt (Babitscsal szemben) kap egy UH leletet is.Amit a dokinak is meg tudsz mutatni.

a kép:


[link]

2010. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a 28.héten megyek. Most hétfőn voltam sima UH-n, és a hölgy kérdezett rá, hogy mennék-e 4D-re, mert ilyenkor (most vagyok 26+3 hetes) már szépek. Egyébként én is úgy hallottam hogy 24-28 hetesen a legjobb, akkor látszik legjobban. A neten a szuloklapja.hu-n találsz olyat hogy terhesség hétről hétre, ott minden héthez mellékelnek 4D-s képet, ott láthatod hogy melyik héten kb. hogy néz ki a baba.
2010. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. máj. 5. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!