Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe barnázás - sürgős az orvos?

Enyhe barnázás - sürgős az orvos?

Figyelt kérdés

Úgy számolom, 7. hetes terhes vagyok. Múlt héten hívtam fel a dokimat, jövő hétre adott időpontot, előtte szerinte korai.

Tegnapelőtt este pisilés után megtörölve magam nagyon enyhe barnát láttam, kb. amikor már nagyon jövünk kifelé a menstruációból, annyira, hogy másnapra el is múlik, és még van egy kis utópötty. Fölhívtam a dokit, azt mondta, kezdjek Magne B6-ot szedni, és szóljak, ha erősödne. Tegnap semmi nem volt, ma reggel megint hasonló kicsi barna. Megvárhatom a szerdát, vagy hívjam?


2014. márc. 13. 10:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
igen ilyenkor sürgös és soron kivül kell fogadniuk. kapsz progeszteron potlást és az segiti megtartani a terhességet.
2014. márc. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja!
2014. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam, hogy a 6. héten vasárnap este vettem észre a barna pöttyöt. másnap reggel hívtam az orvost, akinél egyébként szerdára volt időpontom. azt mondta, hogy ha nem erősödik, akkor nem kell bemennem, ha különben is szerdára van időpontom. a barnázás nem is erősödött, görcseim se voltak. szerdán mentem hozzá, kaptam progeszteronpótlást, aztán mégis missed ab lett. nem tudom, hogy ha azonnal bemegyek ügyeletre, akkor csinálnak-e velem valamit, mert állítólag amíg nincs szívhang addig nem is törődnek az emberrel. Mindenesetre én sose bocsátom meg magamnak, hogy vártam két napot a doktor szavai miatt.
2014. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Fölhívtam, ma este 6-ra megyek. Meg akarok nyugodni.

Utolsó: sajnálom.

2014. márc. 13. 12:36
 5/25 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Jól tetted, hogy bementél. Mi lett? Minden rendben? Remélem, hogy igen. Mit mondtak? Kaptál valamit?
2014. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Bementem, sajnos du. is volt kis barnázás. Nem talált semmit. Holnap reggel be kell mennem hozzá a rendelőbe (ma magánon voltam), ott van csak hüvelyi UH. Azt mondta,hogy 4 verzió van: 1. most lökődik ki, 2. méhen kívüli (bár ott sem látta), 3. kisebb mint tippeltem, 4. megvan, csak elbújt.

Holnap vérvétel is lesz. Eléggé nem jól vagyok. Mármint főleg lelkileg. Talán azért is, mert főleg a vetélés témára állt rá, kérdeztem is tőle a végén, hogy esetleg vmi pozitív lehetőséget nem lehetne-e felcsillantani...

2014. márc. 13. 22:03
 7/25 anonim ***** válasza:

Talán ennyire nem kéne kétségbe esni. Nekem mindkét gyerekkel az első trimeszterben nem barnás, hanem élénkvörös vérzések voltak. Sima hematómák lehettek, amik szépen felszívódtak, ugyanis soha nem találtak semmit.

Nyugi, jó eséllyel semmi baj nincs!

2014. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszi, de a "semmit nem talált" dolgot úgy értettem, hogy gyereket nem látott. Sehol semmi.
2014. márc. 13. 22:31
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem az furcsa kicsit, hogyha kb. hét hetes vagy, akkor elvileg csináltál tesztet, és pozitív lett, nem?Ha ennek ellenére nem látta az orvos a babát, én nem reménykednék már. A barnázás pedig sajnos lutri. Valakinél semmi gond nem lesz belőle, másnál sajnos a korai vetélés jele. Szerintem inkább ne éld bele magad. Fáj, én tudom, de hidd el, van rosszabb (nekem két hete csütörtökön délután és este még volt szívhang 8 hetesen, majd elvetéltem. Barnázással kezdődött hét elején, és ez lett a vége).
2014. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Azt mondta, lehet, hogy később fogant, mint gondoltuk, és az lehet akár 3 hét differencia - azaz most akár csak 3 hetes.

Mindenesetre mindjárt indulok. és hamarosan többet tudok.

2014. márc. 14. 07:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!