Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe barnázás - sürgős az orvos?

Enyhe barnázás - sürgős az orvos?

Figyelt kérdés

Úgy számolom, 7. hetes terhes vagyok. Múlt héten hívtam fel a dokimat, jövő hétre adott időpontot, előtte szerinte korai.

Tegnapelőtt este pisilés után megtörölve magam nagyon enyhe barnát láttam, kb. amikor már nagyon jövünk kifelé a menstruációból, annyira, hogy másnapra el is múlik, és még van egy kis utópötty. Fölhívtam a dokit, azt mondta, kezdjek Magne B6-ot szedni, és szóljak, ha erősödne. Tegnap semmi nem volt, ma reggel megint hasonló kicsi barna. Megvárhatom a szerdát, vagy hívjam?


2014. márc. 13. 10:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Drukk, hogy meg legyen!
2014. márc. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

A hüvelyi UH-gal már sokkal vastagabbnak látta a méh nyálkahártyát, ami a beágyazódás előkészülete (tegnap a külsővel vékonynak látta). Méhen kívülit nem talált (ami megkönnyebbülés), ha van, bent van. Most a kérdés, hogy távozni vagy megtelepedni akar. Hétvégén szigorú ágynyugalom, du. telefonálnom kell a vérvétel eredménye miatt, és akármi lesz, hétfőn megyek vissza reggel.

Köszönöm a szurkolást.

2014. márc. 14. 11:43
 13/25 anonim ***** válasza:
Remélem minden oké lesz, majd írj!
2014. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ird meg a hcg eredményét is! Drukk tovàbbra is!
2014. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Na, szóval 28 mm az endometrium (méhnyálkahártya) vastagsága, ami több mint jó egy terhességhez. A HCG 1000-1015, amint némileg meglepett hangon közölte az orvos. Azt mondta, ha vetélt lenne, akkor 50-150 közötti érték lenne, azaz sokkal alacsonyabb. Reménykedem azért, mert úgy olvastam több helyen, hogy 1500-2000 fölött láthatja az UH az embriót. Kérdeztem a dokit, mekkora terhesség lehet, ha... Azt mondta, 3-4 talán. Hétfőn már világosabb lesz a dolog az újabb vizsgálattal és vérvétellel. Csak hát itt a hétvége...
2014. márc. 14. 19:27
 16/25 anonim ***** válasza:
Az jó!!! Kitartást addig is!;)
2014. márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Biztosan minden rendben lesz, csak később fogant. :)
2014. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

nekem se látták , végül méhen kívüli, petevezetőben beágyazódott terhesség lett :( :( Ezt csak a műtétkor látták, előte uh-n semmit :(

Drukkolok h neked rendbe legyen!!

2014. márc. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Nos, mai eredmény: 30 mm méhnyálkahártya, 6,6 mm-es petezsák :-). 10 mm-től látszódik majd állítólag a kismuki. És méhen belüli. Szóval van öröm.

Persze, lehet rosszabb végkimenetel, de akkor is rossz, ha csak a negatív verziót hajtogatja az orvos.

Ja, és 5 hetesre tippelte az orvos, tehát kisebb mint gondoltuk. (2 héttel)

2014. márc. 17. 13:09
 20/25 anonim ***** válasza:
Örülök hogy rendben vagytok, majd irj még :)
2014. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!