Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Epekő műtét babaprojekt?

Epekő műtét babaprojekt?

Figyelt kérdés
Ma derült ki, hogy epekövem van. Éppen rajta vagyunk a babán, de nem jött még össze. A doki látta, hogy 5 mm nyálkahártya, ami tudom, hogy nagyon vékony, pedig február 27-én volt mensim, és 14 mm érésben lévő tüszőt látott. Lenne még esély a babára ebben a hónapban? Bár előbb inkább az epekövemet kellene megműteni, után jöhet a baba. Volt már íg valaki?

2014. márc. 18. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:

En 25 hetes terhes voltam, amikor megmutottek, kivettek az epeholyagomat. Terhesseg elott semmi gond nem volt az epevel, aztan 22 es 24 hetesen durvan begorcsoltem. Kiderult, hogy a terhessegi hormonok suritettek az epet. Laparoszkopos mutet volt.

En azt tanacsolom, elobb jarj az epeko vegere, mert 9 honap hosszu ido, sok minden tortenhet.

2014. márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, műre ad meg magad, s addig hanyagold s baba projektet.

Terhesen nem kellemes görcsölni..., s s baba is rámehet.

2014. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!