Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step teszt egy óra múlva...

One step teszt egy óra múlva pozitív akkor baba lesz? Fasttest oldalról rendeltem.

Figyelt kérdés

3 féle tesztet vettem onnan,egens lepisilős,10-es és 25-ös one step.

tegnap 2 különbőző teszten is nagyon nagyon halvány csík lett,ma egy órája egens extra halovány one step egy óra múlva pozitív.

ilyenkor mi van?téved ez a teszt?


2014. márc. 19. 08:59
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
még annyi,hogy ma-holnap kéne megjönnie.de szoptatok,így van mikor nem jön meg.
2014. márc. 19. 09:00
 2/31 anonim ***** válasza:
65%
1 óra elteltével már nem érvényes a tesz!!!!Szóval lhet attól még baba de nem adnék ilyen tesztre!!! Drukkolok neked!!Várd meg míg kimarad az a biztosabb!!A.
2014. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ja bocsi :) akkor ismételd meg a tesztet de várj vele 1-2 napot. A.
2014. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Képet esetleg tudsz feltenni az időnbelül kijött csíkokról?? A.
2014. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem terhes vagy.
2014. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Tudnék,de az a baj,hogy a párom elkérte reggel a memóriakártyámat a telefonomból így lefényképezni sem tudom,de este hazajön és lefényképezem,meg ezt is ami időn túl jött ki.



Ezek a tesztek anno nagyon szépen kimutatták a babát napról napra erősödtek bár ott nem tudtam mikor kell megjönnie mert megérzésből csináltam tesztet mert mensim nem volt 2 hónapig előtte.

2014. márc. 19. 09:14
 7/31 anonim ***** válasza:
Ha két különböző teszt is pozitív lett akkor mi a kérdés? Terhes vagy! A halvány pozitív is pozitív! 2 naponta ismételd meg!
2014. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Szia!Én is onnan rendelem a teszteket. Nekem még soha nem volt vele bajom. Sajnos én még csak negatívokat láttam, de soha nem volt rajtuk több óra elteltével sem semmilyen csík, még száradási vagy szellemcsík sem! Valószínű terhes vagy! 2 nap múlva ismételd meg a tesztet!
2014. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

hát most elmondom Nektek egy órája kíváncsiságból csináltam még egy tesztet,és most lett pozitív 3 perce.

Ezt nem értem.a tegnapi tesztet is megnéztem az maradt nagyon halovány.

2014. márc. 19. 10:10
 10/31 anonim ***** válasza:
8.-as vagyok! Gratulálok!
2014. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!