Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step teszt egy óra múlva...

One step teszt egy óra múlva pozitív akkor baba lesz? Fasttest oldalról rendeltem.

Figyelt kérdés

3 féle tesztet vettem onnan,egens lepisilős,10-es és 25-ös one step.

tegnap 2 különbőző teszten is nagyon nagyon halvány csík lett,ma egy órája egens extra halovány one step egy óra múlva pozitív.

ilyenkor mi van?téved ez a teszt?


2014. márc. 19. 08:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én is használtam ezeket a teszteket, de amikor negatív volt akkor órák ,napok, sőt hetek múlva is negatívok maardtak!
2014. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nálad baba van!

Megakadt a szemem a kérdéseden éppen én is tesztelős időszakban vagyok. Lehet 12 lehet 8 dpo-n!

Én a veteráról rendeltem és tegnapelőtt kezdtem a tesztelést. Reggel szellemcsík, délután hamar csík de annyira halvány hogy fotózhatatlan. Tegnap reggel negatív, órák múlva mintha lenne halvány, délután fotózható csík. Ma reggel fotózhatatlan halvány :)

Nem tudom, szerintem a one step tesztek érzékenysége különböző, én úgy érzem elindult valami. Meg valahogy mintha nekem délután lenne az az időszak amikor valamit jobban mutat a teszt.

Ahogy látom neked is reggel szinte semmi, majd utána egyből pozi.

Hát remélem neked is biztos pozi, nálam még meglátjuk :)

2014. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Igazából foglalmam sincs mit higgyek,holnap reggel tesztelek megint,de nem elsőből mert az ma is olyan mint tegnap,majd 2.ból.Neked szurkolok,azért írd meg mi a fejlemény):
2014. márc. 19. 10:22
 14/31 anonim ***** válasza:

Nekem a délutánok a nyerők. Ha időszakos teszteket hasonlítok, ott van egy pici erősödés, de alig látszik, szerintem még korán vagy. Ma délután ha tesztelek, jobbnak kell lennie vagy hasonlónak mint a tegnap délutáni ami ilyen volt:

[link]

Nagyon halvány, de fotózható a többihez képest.

Drukkolok neked nagyon írd ám meg nálad mizujs :)

2014. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
"korán vagyok" kimaradt az -ok.
2014. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Szia!

nálam erősebb az "időn túli"tesztem.keresek egyet neten hogy milyen.

[link]

olyan mint a legalsó.

2014. márc. 19. 11:05
 17/31 anonim ***** válasza:

Nem a legfelsőt akartad írni?

Élőben nekem is jobban látszódott mint képen, de az 10 percen belül látható volt, de tovább nem erősödött.

Az én one steppem zöld, de tök sok mindenkinél kéket látok.

Ha olyan a teszted, mint a képen bármelyik, akkor tuti babás vagy, és gratulálni kell, nem izgulni :)

2014. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
De mivel időn túli ezért újat kell tesztelni, de nem hisze hogy így becsíkozódna egy nega teszt időn túl!
2014. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

szia!

Nem,azért írtam a legalsót mert jelen pillanatban úgy néz ki a teszt mint a képeken a legalsó.

én nekem nem azzal van bajom,hogy milyen erős,hanem azért vagyok kicsit ideges mert időn túli.:(

2014. márc. 19. 11:15
 20/31 anonim ***** válasza:
Korábban mikor babás lettem, ugyanilyen volt a tesztem. Semmi majd 1 óra múlva jól látható pozi volt. Baba lett belőle. Szerintem van okod bizakodni, drukkolok még egyszer! Elhiszem hogy idegőrlő, jelen pillanatban én is feszült vagyok, mert nálam sem egyértelmű.
2014. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!