Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan teszt (ha igen...

Létezik olyan teszt (ha igen melyik? ), amelyik a nem várt menstruáció előtt 2 nappal már ki tudja mutatni, ha pozitív?

Figyelt kérdés
2014. márc. 18. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
3 nappal mensi előtt a vaterás One Step 10-es érzékenységű nekem már kimutatta. Ráadásul tök olcsó is. Legközelebb is csak ilyet fogok venni.
2014. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyi hogy ne 25-ös érzékenységű tesztet vegyél hanem 10-est. Nekem mensi előtt a walentin teszt 10-es érzékenységű mutatta a 2 csíkot. Már 1,5 éves nagyfiú. :)
2014. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az x epil és a gabriel is kimutatta, pedig 25ös mind a kettő.
2014. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik persze, csak nem vagyunk egyformák, és lehet, hogy nálad nem mutaja ki. van, akinek a 25ös is kimutatja már nem várt előtt, vagy akinek a 10-es sem. Két napod van a nem vártig? Azt bírd ki! és akkor tesztelj 10-sel.
2014. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a dobozra rá van írva, hogy milyen érzékenységű a teszt?
2014. márc. 18. 22:54
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, rá van írva, hogy 10 IU/l vagy 25 IU/l, de ha gyógyszertárban veszed, akkor olyat adnak, amilyet kérsz.
2014. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!