Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki megérezte, hogy baba...

Volt aki megérezte, hogy baba van a pocakban? És nem fizikai tünetekre gondolok.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon korai még, mert csak 24-re nem várom, de mégis úgy érzem, hogy sikerült összehoznunk egy babát. Semmilyen tünetet nem produkálok, mondjuk az első terhességemnél sem voltak tüneteim a 9. hétig.

Csak az érdekel, hogy más is érezte-e belül, hogy sikerült teherbe esnie és valóban volt is baba?



2014. márc. 19. 20:23
 1/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
igen, en pont igy voltam az elsovel, akit igazabol a szo szoroa ertelmeben nem terveztunk:-) csinaltam tesztet, negativ, ra par napra megjott en megis ugy ereztem a menzesz 3. napjan hogy meg kell csinalnom meg egy tesztet, mert "erzem a babat", es hala az egnek ugy is lett;-)
2014. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én így voltam. Éreztem belül ,hogy terhes vagyok. Semmi konkret tunetem nem volt. A ciklusaim kiszamithatatlanok voltak. Az első teszt negatív lett. Sírtam órákon keresztül , de egyszercsak bekattant . Miert sirsz mégis amikor állapos vagy?? 3 nappal később pozitivat teszteltem :-)


35hkm

2014. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok Nektek a babákhoz! :) Kíváncsi vagyok, hogy bejön-e a megérzésem, csak mert másoknak mindig megérzem, ha babájuk lesz. :)Remélem magamon is jól érzem.
2014. márc. 19. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést én is úgy érzem hogy terhes vagyok és össze jött érdekes mert még ilyet nem éreztem pedig van már egy fiam nála nem volt így.Remélem nem csal a női megérzés.Én 25-kére nem várom.
2014. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is 24-re nem várom! :) nekem is van egy ilyen megérzésem, de nem akarom bebeszélni magamnak. Mai tesztem negatív, legközelebb szombat reggel fogok, aztán a nemvárt napján. Drukkolok neked is :)
2014. márc. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem is van már egy kisfiam és nála nem éreztem ilyesmit. :)

Én is teszteltem ma reggel, ami természetesen negatív lett. :)

Tiszta bolond vagyok egyébként, mert akik idő előtt tesztelnek, mindig kinevetem őket. Erre tessék! :)

Én legközelebb csak hétfőn, vagy kedden tesztelek, ha addig nem történik semmi.

Szurkolok Nektek! Mindenképpen írjátok meg, mi lett a teszt eredménye! :)

2014. márc. 20. 12:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nem tudtam mégsem kivárni a hétfőt, mert egyre jobban motoszkált a fejemben az érzés. Ráadásul napok óta hányingerem van és fájnak a melleim. Reggel csináltam egy tesztet, ami halvány pozitív.

Nem merem beleélni magam, mert volt decemberben egy méhen kívüli terhességem, úgyhogy most aggódok.

2014. márc. 22. 08:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen! Én is hétfőre nem várom, de nekem negatív a reggeli tesztem :(
2014. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül mi lett veletek, akik úgy érezték babát vártok?? Én jól éreztem, 2 hete megszületett a kislányom. :)
2014. dec. 8. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

5. és 8. válaszoló vagyok. Nekem azóta sincs semmi, enyhe PCOS-em van, elkezdték kezelni. Már nagyon várjuk a babát. :( Áprilisban volt 2 halvány pozi tesztem, de nem tapadt meg. :(

2014. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!