Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más orvosa sem foglalkozik...

Más orvosa sem foglalkozik azzal amire kéri? Babár szeretnénk, ezért felkerestem 13 hónapja az orvosomat.

Figyelt kérdés
Akkor 3 hetet késett a menszim, de -ak voltak a tesztjeim. Norcolutot írt föl, amitől megjött. Majd Clostibegitet de meg sem vizsgált! Ezért felkerestem anyukám orvosát , aki 14. nap uh és vérvétel eredményéből azt mondta minden rendben. Összevissze ciklusaim 24-32 nap között, és azt mondja semmi bajom, csak idegeskedéstől van. 2szer, mikor 30,32 napos volt a ciklusom +teszt után jött meg, de még akkor sem nézette meg a 21.napi hormonjaimat.
2009. dec. 16. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Keressél másik orvost!!!
2009. dec. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamelyest én is hasonló cipőben járok.Nekem is éppen azon fő a fejem hogy kihez menjek.Nagyon sok rossz nőgyógyász van és én azokat tuti kifogom.Na meg mindig abba a problémába ütközöm hogy pénz pénz pénz enélkül nagyon nehéz, és sajnos akárhogy szeretnénk babát ha pénz nincs jó dokit is nehezen találsz.legalábbis engem nagyon nehezen akar vele összehozni a sors.:(
2009. dec. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem arra a panaszomra, hogy 28 és 35 nap között jön meg (ez változó)azt kérdezte az orvos, hogy miért ez zavar engem. Mondtam, hogy igen. Azt mondta, hogy fogamzásgátlót tud rá adni. De nem kértem. Hőmérőzök és így legalább azt tudom,hogy mikor fog megjönni.

Amúgy mi is már több, mint 2 éve szeretnénk babát. Még kivizsgáláson nem voltunk. Fiatalok vagyunk, úgy gondoltuk hogy abbahagyjuk a védekezést és lesz, ahogy lesz. De azóta sincs baba. Februárban kezdjük a kivizsgálásokat.

2009. dec. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Idegeskedéstől nem lesz összevissza az ember ciklusa. Van annak valami racionális oka. Az pedig, hogy már kétszer is teszteltél pozitívat, utána mégis megjött, azt jelenti, hogy volt ott baba, csak nem tudott veletek maradni.


Keress másik orvost!

2009. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!