Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ördög Nóra ismét terhes. Az...

Ördög Nóra ismét terhes. Az első lombikkal most meg spontán. Tényleg minden agyban dől el?

Figyelt kérdés

Olvastam a blogját hogy 3 évig küzdött a babáért és azt hiszem a 3. lombikkal jött nekik össze....Most azt írja hogy tudatosan nem védekeztek, mert hát az első is ilyen nehézségek árán jött össze. Most meg hirtelen spontán jött össze és már 5 hónapos terhes.

Ezzel azt akarom mondani hogy valóban köze lenne az agyunknak a teherbeeséshez??? Mi 1 éve várunk a babára és párom szerint az 'agyamban van a baj' 'túlságosan rágörcsölök'. Én mégis félek és arra gondolok ha lehet hogy velem van a baj, nehéz ezt elengedni és lenyugodni. Ti mit gondoltok erről? Az agyunk hogyan irányíthatja a megtermékenyítés folyamatát?


2014. márc. 20. 09:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Értem köszi nektek is. Sima nőgyógyászati vizsgálat és egy teljes labor alapján semmi bajom. Ez akkor volt amikor elkezdtünk próbálkozni. Most kedden megyek ismét dokihoz és elmondom neki hogy 1 éve próbálkozzunk és azt szeretném ha néznénk uhval a peteérést első körben, hogy minden oké-e. Meg remélem elküld hormonsor vérvételre. Nem akarom majd erőszakosnak tűnni, hisz nem én vagyok az orvos de remélem segítő kész lesz.
2014. márc. 20. 10:29
 12/19 anonim ***** válasza:

Egy sima nőgyógyászati vizsgálat és vérvétel tényleg kevés már.

Az orvossal viszont legyél határozott, vannak olyanok akik tojnak rá, hogy sikerül e összehotni a babát vagy sem.

És az esetek nagy többségében a nőknek kell kijárni minden egyes apró cseprő vizsgálatot.

2014. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm több évi sikertelen próbálkozás és hormonkezelés után örökbe fogadott a férjével egy babát. Még a totyogós korig sem ért el, mikor megfogant a saját.

Nem szabad rágörcsölni a témára, ha jönni akar, jönni fog, mindennek megvan a maga ideje!

2014. márc. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mi is igy voltunk!Megbeszéltük akkor még csak a párommal,hogy na akkor jöhet a baba.Mondom neki,hogy 1 hónapban összefog jönni.Hát nem így lett!Csak nem jött a baba,ezért megbeszéltük,hogy akkor jöhet az esküvő.Nagy szervezésben voltunk,nem görcsöltem tovább a babán.Végül csináltam 1 tesztet és már 13 hetes voltam az esküvőn.11 hónapot vártunk a babára.Ma már 14 hónapos a kisfiúnk! :)

Szóval tudom,hogy nehéz nem rágörcsölni,de valamivel próbáld meg elterelni a figyelmed.

Sok sikert!Drukkolok nektek :)

2014. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi a 2.babával vagyunk így... :-(

Az első gyermekünk hat évvel ezelőtt szinte azonnal megfogant.A másodikra már másfél éve hiába várunk.

Közben kiderült,hogy pajzsmirigy alulmükődésem van,de most már az is oké(szedek gyógyszert),de így sem jön össze.

Minden más eredményünk jó.

Nekem is mindenki azt mondja,hogy ne görcsöljek rá,jön majd ,ha jönni akar....de olyan nehéz.

Úgy érzem,hogy nem görcsölök rá,csak nagyon szeretném,ahogy az elsőt is!

2014. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajnálom utolsó, kívánom hogy neked is minél hamarabb összejöjjön.
2014. márc. 20. 12:27
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt agyban is.

Másrészt a szervezete is megváltozott, mert már volt egy terhessége.

Harmadrészt a kezelések, gyógyszerek hatása még most is ott van a szervezetében.

2014. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
a 17-esnél a pont. Azért ne felejtsük el azt, hogy egy terhességen már túl van. Terhesség után rengeteg nőnek megváltozik a hormonháztartása, ciklusa, termékenyebbek a szoptatás befejezése után, stb.
2014. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszi neked is :)
2014. márc. 20. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!