Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az ok ciszta vagy...

Mi lehet az ok ciszta vagy peteeres? Többi lent

Figyelt kérdés

Kisbabát tervezünk és Marc 5 en volt nőgyógyásznál es akkor azt mondta h cisztikus képet lat [link] de azt mondta h mivel kb közép időben voltam nala az is lehet h inkább peteeres. es most 17en elkezdtem barnazni es 18a estere nagyon enyhen vérezni kezdtem de mar 21 ere semmi nem volt feszül a cicim es napközben is szokott hányingerem lenni de a tesz negatív lett es a hom fent van most is 36.5 on pedig menzeszkor leesik 36 ra vagy 35.9 re

[link]


2014. márc. 22. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál? ?
2014. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mikor kimaradt :)
2014. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csinaltam de sajnos negativ lett arra gondoltam h hetfon elmegyek a haziorvoshoz egy ultrahangra ha ciszta akkor elvileg ugyis latna akkor ugye
2014. márc. 22. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez volt szinte a papíromra írva. Ciszta volt ami azért alakult ki mert nem repedt meg a tüsző 20-22 cmesen és tovább nőtt és ciszta lett belőle 45x55 mm. Ahogy látom neked kb. ekkorára mérte. A következő mesni után kellett visszamennem mert a mesivel elvileg elmúlik vagy kisebb lesz. Nekem kisebb lett 18x20 mm-es, mondta h valószínű majd a következő mesnivel fog végleg felszívódni, de ekkor már nem kellett vissza mennem, csak ha valami panaszom lett volna.
2014. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alaphőm 36,5- 36,6 szokott lenni. Ha nekem fent van az 36,9 vagy 37.
2014. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!