Barbi8924 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
február 25. környékén volt peteérésem és mindenhol azt olvastam, hogy menstruáció előtt 14 nappal van ovuláció. ma van március 24.-e és még nem jött meg. tesztet kb egy hete csináltam de negatív volt. hasam pedig folyamatosan szúr néhány napja. a párommal próbálkozunk bár nem olyan régóta. én már nagyon szeretném ha összejönne.
2014. márc. 24. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyereknél se középidőbe volt peteérésem hanem később .... egy hete teszteltél,szóval ismételheted a tesztet
2014. márc. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy 25-e környékén volt az ovulációd?

Ovuteszteltél is? Vagy hőmérőzöl, nyákot figyelsz?


Ha még mindig nem jött meg és nem vagy terhes, akkor nyilván NEM akkor volt.


Ha akkor lett volna és terhes lennél, már kimutatná.


Ha később volt, akkor nem feltétlenül.


A 14 nap egyébként nem fix, csak normális progeszteronszint mellett annyi átlagosan. 12-16 nap között normális, ha ezen valamelyik irányban eltér, az sárgatest problémára utal.

2014. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csinltam ovu tesztet és pozitív volt
2014. márc. 24. 16:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Hányat?

Mert egy ovuteszt önmagában nem értékelhető, csak a korábbiakhoz képest.


Ha hót ziher hogy mégis akkor volt, akkor túl hosszúnak tűnik a luteális fázisod. Kivizsgálást igényelhet.


A tesztet nem ártana megismételned, bár már egy hete is ki kellett volna mutatnia (ha koncentrált pisiből végezted el).

2014. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egyet csinaltam csak. nem tudtam hogy többet kell. de voltak jelek arra hogy peteérésem van. tuti hogy akkor volt. a terhességi tesztet pedig reggelei vizelettel végeztem el.
2014. márc. 24. 16:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Nézd, csak három lehetőség van:


- 25-én volt az ovud és NEM vagy terhes (mert már rég kimutatná), ebben az esetben túl hosszú a luteálisod;

- nem 25-én volt, hanem később és NEM vagy terhes;

- nem 25-én volt, hanem később és terhes vagy, de még múlt héten nem telt el minimum 14 nap a nyerő aktustól és ezért nem mutatta ki.


Nem tudom, hogy milyen volt az ovuteszted... de azt ugye tudod, hogy nem akkor pozitív, ha megjelenik rajta két csík? Az is feltétel, hogy a teszt csík legalább olyan erősségű legyen, mint a kontrollcsík.

2014. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt nem tudtam. nembaj azért reménykedem
2014. márc. 24. 17:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Mint írták előttem is.. az ovuteszt nem terhességi teszt és nem akkor + amikor 2 csík van rajta és alap esetbe (ha nem a netről rendeled darabra) akkor nem véletlen 5db-os a legkisebb csomi.

[link]


Kívánom neked,hogy egy szép pozitív terhességi teszted legyen!!! :)

2014. márc. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. én is ebben reménykedem :)
2014. márc. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!