Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ultrahangon nem látnak...

Ha ultrahangon nem látnak semmit attól még lehetek nagyon korai terhes?

Figyelt kérdés
Poz teszt
2014. márc. 22. 03:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha rögtön a pozitív teszt után mentél orvoshoz, akkor azért nem láttak még semmit, mert tényleg nagyon korán mentél. Ha 3 hét múlva visszamész már nagy valószínűséggel szívhang is lesz.

Boldog babavárást!

2014. márc. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hüvelyi uh-val már poz teszt után kellett volna valamit látni, hasi uh-val viszont nem azon olyan 6-7 hetesen látják biztosra. Nem is mondott semmit a doki, hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártya és ez jó, vagy hogy lát valami foltot és remélhetőleg majd abból lesz a baba, semmit? Én egy ruti ellenőrzésen voltam, kb. 4 hetes terhesen (nem terhesség miatt mentem nem is tudtam, hogy esetleg terhes lennék) , de a doki kérdezte, hogy szeretnénk babát? én meg mondtam, hogy igen, ő meg mondta, hogy nézzem ezt a foltot ha minden jól megy akkor ebből lesz kisbaba, de ne reménykedjek stb. de egyenlőre jól halad a dolog.
2014. márc. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja és azóta megszületett a foltocskám
2014. márc. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hüvelyi ultrahang esetében is orvos és gépfüggő. Biztos mondta az orvos, hogy menj vissza valamikor. Lehet, hogy meg van vastagodva a méhnyálkahártya, vagy ilyesmi, de az még nem biztos dolog, ezért sokan nem is mondják. Nekem annyit mondott a doki, hogy a pozitív teszt után nem kérdés, hogy megtermékenyült és beágyazódott, csak az a kérdés, hogy utána mi lesz belőle. 6-7 hetesen fog már többet látni, addig idegtépő várakozás. Gratulálok.

20 hkm

2014. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok,mindenkinek szép napot!

Hát igazából 2-3 hetes lehet ,de nem tudni méhen kívül vagy belül.Az ultrahangos hölgy nem biztatott semmi jóval,mert még azt mondta vastagodást sem lát ,de 100%-ra semmit nem zár ki és méhen kívül sem látott beágyzódást.

2014. márc. 22. 08:27
 6/12 anonim ***** válasza:
A 2-3 hetet azt honnan számolod? Az utolsó menstruáció első napjától kell számolni. Ha a peteéréstől számolsz 2-3 hetet, az nem jó. Lehetett késői peteérés is. 28 napos ciklusnál a kimaradó menstruáció 1. napján 4 hetes vagy. Ekkor még annyira korai bármit is látniuk, hogy ne csodálkozz, hogy nem biztat semmivel. Remélem jól alakul:)
2014. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a bíztatást csak nagyon izgulok,mert 1éve próbálkozunk és ez az első alkalom ,hogy alakul valami :)

De még nem bízhatom el magam sajnos.Hát Január februárban nem írtam a ciklusom ,mert egy kicsit elkenődtem és nem emlékszem hánytól hányig volt.

2014. márc. 22. 08:43
 8/12 A kérdező kommentje:
192es BHCG lett vérből mérve szóval tuti valami van,de az ultrahangos nő azt mondta vagy vetélés vagy méhen kívüli.Szóval semmi jót nem mondott az a baj.Lehet korán mentem.
2014. márc. 22. 08:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Még azt hozzáteszem hogy valamennyi vérezgetésem ,nem folyós csak olyan belső furi van.Ezért ijedtem meg.
2014. márc. 22. 08:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Mikorra hívott vissza? Akkor valami van vagy volt, biztos a következő vizsgálat. Drukkolok! Szoktak ilyenkor újabb vizsgálatot is kérni vérből.
2014. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!