Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek így? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves kisfiam már,eddig gyógyszert szedtem,mert nem akartunk még egyelőre babát. Kb.2 és fél hete hagytam abba a gyógyszer szedését,meg is jött a bajom. Tegnap együtt voltunk a párommal,de nem 14 nappal a mensi után,hanem kb. 16. Lehet,hogy terhes leszek? Nem esek kétségbe,ha mégsem,csak érdekelne,hogy van-e rá esély az elméleti peteérés után 2 nappal? Köszönöm.
2014. márc. 24. 11:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy tegnap is és ma is nagyon enyhe kis görcsöket érzek az alhasamban.
2014. márc. 24. 11:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet
2014. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a peteérés biztosan 14-én lett volna, akkor azért necces a dolog, mert 1-2 napig életképes a pete. A második nap szerintem már elég valószínűtlen. Viszont nem biztos, hogy 14-én volt a p.é. Ilyen alapon bármi kisülhet belőle.
2014. márc. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy akkor volt,csak gondolom. Tudom,hogy az is lehet,hogy egyáltalán nem volt peteérésem. A fiam előtt szabályos ciklusaim voltak,mindig 28 naposak,hajszál pontosan be lehetett lőni a peteérést,első próbálkozós hónapban össze is jött. Nem reménykedek még,sőt talán jobb is lenne,ha nem ebben a hónapban sikerült volna,mert még csak most hagytam abba a gyógyszert ugye,de azért mégis arra gondolok,hogy jó lenne,ha sikerült volna.
2014. márc. 24. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!