Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem 1hete késik a menstruáci...

Nekem 1hete késik a menstruációm. Lehetek terhes? Tegnap még negatívat teszteltem. Olykor megfeszülnek a melleim és néha olyan görcs jön rám mint ha meg akarna jönni. Egy nap volt olyan fejfájára keltem és szédültem is reggel. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz-e terhes, AZT CSAK TE tudhatod. Mi nem voltunk ott.


Ettől függetlenül, tény:

Ha tünet van, már a teszt is kimutatja.

Tehát eszerint nem túl valószínű.

2014. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 hetes késésnél már illene valamit mutatnia a tesztnek, ha terhes lennél!
2014. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak 1 tesztet csinaltal?ha igen csinalj megegyet.lehet rossz volt a teszt
2014. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az átlagos - és ez a legtöbb 25-ös - tesztek a peteérés után 4 héttel mutatják ki a terhességet. Hiába van ráírva más!!! Van egy nagyon jó régi terhes- könyvem, nagyon jó dolgok vannak benne és ezt is ott olvastam - és tapasztaltam! Nekem is volt kettő negatív, vártam és a negyedik - a terhesség hatodik - hetén már pozitív lett. Én már előtte is éreztem h émelygek, hányingerem van, és elkezdtek nagyon fájni a melleim. De azon a héten még nem mutatta ki.
2014. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es,

tévedsz, de még mekkorát!

www.kismamablog.hu/terhesseg/a-terhesseg-jelei/hcg

2014. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért is téved?? Különbözőek az emberek,nekem pl kisfiamnál a terhesség elvileg 5. hetében volt először egy nagyon halvány pozitív tesztem,addig negatív volt pedig rengeteget csináltam,tehát már 1 hete késett.

Néhány hónapja már 2 hetet késett,az amúgy sem teljesen rendszeres menstruációm,és akkor lett először nagyon halványan pozitív,sajna vetélés lett a vége.Jelenleg

8 napja késik,sok terhességi tünettel a teszt negatív tehát várok pár napot.Nem mindenkinek ugyanannyi a hcg szintje,ugye az is fontos,hogy lehet később sikerült e megtermékenyülés,mondjuk egy nagyon késői peteérésből.

2014. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os!


Teljesen másról beszélsz!


Az, hogy NEKED össze-vissza menstruáció mellett mikor mutatta ki a teszt, nem jelenti azt, hogy CSAK az ovu után 4 héttel lehet kimutatni!


Hosszabb ciklusnál természetesen az ovuláció is később következik be, így az utolsó menstruációtól számítva jóval később sikerül csak kimutatni a terhességet (DE ettől függetlenül a terhesség BIOLÓGIAI kora a pozitív teszt idején egy hosszabb ciklussal rendelkezőnél is megközelítőleg ugyanannyi, mint egy rövid ciklussal rendelkezőnél).


Abban igazad van, hogy a hcg termelődési üteme nem mindenkinél ugyanolyan, DE a minimális értéket "a lassabban termelőknél" is el kell érje, különben a terhességgel gondok vannak!

A minimális érték pedig a fogantatástól számított 14. napon 10-20 mlu/ml között van és kétnaponta duplázódik.

2014. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem össze-vissza,csak nem napra pontos 30napos de van többször is,hogy 35 nap.
2014. márc. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!