Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki, aki tapasztalt...

Annta kérdése:

Van valaki, aki tapasztalt hasonlókat? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló abbahagyása után egy évvel vagyok. Rendszertelen (33-39 napos) mensik után legutóbbi két alkalommal 34. és 33. napra jött a nemvárt. Most is, így vártam, örültem, hogy végre beáll, de már a 35. napomon vagyok és semmi. Ami furcsa ebben a ciklusban, hogy a hőm nem akart felmenni. 36,5 volt a napi maximum a luteális szakaszban. Aztán tegnap valamiért megmértem napközben, és fenn volt 37 fokon. Ma reggel az ébredésim 36,8 volt. Jelenleg 37,1. Későn lett volna peteérésem? Na de ennyire? Vagy ha nem, mi lehet az ok? Teszteltem ma reggel első vizeletből, de negatív. Szeretnénk már kisbabát, nem görcsösen, de vágyunk rá.
2014. márc. 25. 18:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!