Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire mutat biztosat egy...

Mennyire mutat biztosat egy facelle teszt reggeli vizeletből 1 héttel korábban?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet,de negatív lett.Megvannak a terhességi tüneteim,de mondjuk menszi előtt is ugyanezek.Mellfeszülés,Néha mindjárt megjön érzet stb... Lehet,hogy túl korán csináltam?Vagy nem akkor volt peteérésem mikortól én számoltam?Mindenhogy kell a 2 hét aktus után,hogy kimutatható legyen a terhesség???
2014. márc. 27. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
kell igen,mivel a beágyazódásig kb. 10 napnak kell eltelnie,és utána kezd csak termelődni a hcg ami alapján a teszt működik.
2014. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a facelle teszt csik harom hetesen volt kozepes erosegu halvany. Onan tudom mert masnap digitalis tesztem ki irta h 2+3 het.
2014. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tuti hogy túl korán teszteltél! Legkorábban a szuper érzékeny tesztek sem mutatják ki a terhességet 1 héttel a nem várt elött! A petesejt ha megfogant 5 nap kell a beágyazódáshoz! Ezért kell legalább két hét hogy kimutassa a teszt! Tudom hogy nehéz de várd ki a nem várt napját! Ha baba lesz akkor már tuti biztosat fog mutatni!

Mióta próbálkoztok?

2014. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 11 napra csináltam attól számítva,ahol elvileg a peteérésem volt.Most vagy túl hamar csináltam vagy később volt peteérés?Vagy nem tudom.
2014. márc. 27. 09:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Még csak e hónapban csináltuk így,de már van egy lányom.És már volt olyan,hogy majdnem egy héttel teszteltem ilyen tesztel és nagyon nagyon halványan ott volt egy csík amit alig lehetett látni és valóban az voltam.Utána vettem gyógyszertárit amin már jobban látni lehetett.
2014. márc. 27. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:

de ha a 11. napon csináltad akkor is korán van. a petesejt nem tudja pontosan hogy hányadik nap van,nem óramű pontossággal történik semmi odabent.

Meg beágyazódás után egy nappal sincs annyi hcg a szervezetedben hogy a teszt kimutassa.

2014. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor még reménykedem! :) Köszi a válaszokat! :)
2014. márc. 27. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!