Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teherbe estetek hanyadik...

Mikor teherbe estetek hanyadik napon jelentkezett az almossag? Esetleg a menzesz kimaradasa elott? Mas tuneteket is irhattok kinek mi volt az elso napokon?

Figyelt kérdés
Nem tudom mar volte felteve ez a kerdes, most nincs idom keresgelni ugyhogy megkerlek valaszoljatok!
2014. ápr. 3. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem jelentkezett, a vége felé voltam fáradtabb de csak a második gyereknél, de ez érthető!
2014. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam kb. 1 hónap után. E mellett émelygés, és a kv nem kívánása, kb. ugyanettől az időtől. Szóval mig nem érkezett el a menses ideje, addig nem is volt tünetem.....
2014. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6. héttöl
2014. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszike
2014. ápr. 3. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Én amíg nem tudtam biztosra, hogy babát várok, a nem várt előtt égett a gyomrom. Soha nem égett semmitől. Ebből sejtettem már valamit, de nem éltem bele magam semmibe. Az egész terhességem alatt alig voltak tüneteim. Csak enyhébbek, pl. nem tudtam enni, de semmit. Aztán most a vége felé nagyon ég a gyomrom megint, és most kezdtem fáradékonyabb is lenni.

Tehát csak a gyomorégés volt menzesz előtt :) , de mindenkinél másképp jelentkeznek, vagy nem jelentkeznek a tünetek. :D

34 hkm

2014. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az álmosság volt az első tünet, még a teszt előtt jelentkezett.
2014. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esedékes menzesz körül álmosság,megnövekedett étvágy,nagyon durva mellnagyobbodás és fájdalom és 10-15 percenként jártam wc-re pisilni még akkor is ha csak pár csepp jött mert mindig azt éreztem mintha beakarnák pisilni....nagyon korán nagyon erős tüneteim voltak de sajnos elvetéltem.
2014. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esedékes menstruáció körüli tünetek: elkepeszto fázas, hidegrázás. Es a mubdig megszokott fejfájás elmaradása.
2014. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!