Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három napja nem jött meg....

Három napja nem jött meg. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
vasárnap kellett volna megjönnie, ugyan görcsöl is a hasam de nincs vérzésem. Élek szexuális életet de mindig védekezünk óveszerrel (előírás szerűen) és nem szakadt ki meg semmi. egyre jobban stresszelek és tudom hogy ez még inkább késlelteti. szerintetek lehetek terhes?

2014. márc. 25. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak azért válaszolok, mert nekem épp aktuális téma:

Egy hét késé után jött meg ma. (Én sem akarok gyereket, védekezünk).Nem volt semmi extra a hónapban, nem fájt semmim, nem voltam beteg, semmi ilyesmi. Mindig pontos szokott lenni, most mégis kereken egy hetet késett. Előfordul, nyugi :)

2014. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel tesztet? Azzal legalább megnyugodnál
2014. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem hétvégén veszek tesztet...de reménykedem h addig megjön. csak kíváncsi vagyok h szerintetek lehetek e terhes. egyre idegesebb vagyok sajna
2014. márc. 25. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Épp azért mondom, hétvégéig még megőrülsz, minél többet idegeskedsz annál többet késik. Holnap vegyél tesztet, tuti negatív, megkönnyebbülsz és meg is jön :)
2014. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, akár terhes is lehetsz (nincs 100%os védelmet nyújtó fogamzásgátlás, csak az absztinencia ;) )

Tesztelj, és megtudod. Ha teszt negatív, megnyugszol és nagy valószínűséggel a stressz megszűnésével megjön a vérzésed is ;) Ha meg pozitív, akkor legalább tudod, mi van a háttérben és gondolkodni tudsz a továbbiakról!

2014. márc. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tuti negativ! Vegyél tesztet, dmben 400 Ft-ért ős kapható. Legalább megnyugszol
2014. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugi, lazíts, tuti nem vagy az. Csak a hormonok szórakoznak. :)
2014. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
huhh szerencsére ma megjött úgyh nem kell tovább idegeskednem :) de azért köszönöm a válaszokat valószínűleg ezek segítettek megnyugodni :)
2014. márc. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!