Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

7.-én lesz 2 hete, hogy lefeküdtem a barátommal óvszer nélkül, tabit nem szedek. Régen mindig óvszerrel védekeztünk, egy eset volt régebben amikor megszakitásos módszert választottunk, de abból hála istennek nem is lett probléma. Mindig is ez a módszer ellen voltam. És most ezen a 7.-ei napon megint bevállaltam a megszakitásost.. tegnap kellett volna megjöjjön a havi bajom,de nem jött meg.(Szokott késni pár napot,vagy max 1 hetet.Legutóbb 1 hetet késett.) Mielött megjön,szinte pontosan egy héttel elötte kezd fájni a mellem, a bimbómon kivül mindenhol.

Na ugye a menzeszem nem jött meg,viszont szerda óta fáj a mellem. A barátom nem ment el bennem, mindig egy kicsit kivette, és kb az egész dolog alatt,egyszer ment el,de úgy hogy kb 2 perccel elötte kivette. Szerintetek mennyi az esélye annak hogy terhes vagyok? Támadásokat nem szeretnék, mert igy is állandóan már sírógörcs kerülget...



2014. ápr. 5. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A mennyi az esély kérdésre magad is tudod a választ, hiszen védekezés nélkül járt benned egy f..z!

Úgy 50-50%! Vagy terhes vagy vagy nem!

Ettől közelebbit sajna senki nem tud neked mondani!

2014. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En az exemmel masfel evig jartam, soha nem hasznaltunk gumit, mindig a megszakitos modszert hasznaltuk. Soha nem lett belole baj. Ne parazz ra mert akkor csak meg jobban kesik a stressztol. Tapasztalat :)
2014. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2. Valaszolo pedig nagyon okos, hisz tapasztalatbol mondom, hogy en is igy lettem, megszakitassal...
2014. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy itt a legtöbb nő várva-várja, hogy végre valahára összejöjjön az áhított baba?!

Néhányan hosszú hónapok, netán évek óta próbálkoznak sikertelenül, mégsem akar jönni a gyermekáldás, erre te kiírsz egy ilyen kérdést, aminek az a vége, hogy téged a sírógörcs kerülget a gondolattól, hogy esetleg nemkívánt terhességed lesz.

Szerinted hogy fogják fogadni ezt a kérdést?


Ettől függetlenül kicsi az esély rá, hogy terhes vagy, ennek ellenére nincs kizárva!

Vegyél egy tesztet, most már mutatni fogja, ha netán mégis terhes lennél. De valószínűleg meg fog jönni.


Egyébként miért nem mentél el legalább az orvoshoz egy esemény utáni tablettáért?

2014. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat!

19 éves vagyok, gimivel még nem végeztem, tehát nem szeretném ha egy baba még becsúszna.

Én elhiszem hogy sokan szenvednek hogy végre nekik összejöjjön, én is imádom a gyerekeket, de nekem még ráér, úgy érzem. Marha nagy hülyeséget csináltam, soha többet ilyet nem fogok.

2014. ápr. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!