Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes az...

Szerintetek lehetek terhes az alábbiak alapján?

Figyelt kérdés

A barátommal mindig védekeztünk gumival az elmúlt hónapban, tényleg egyszer sem felejtettük el. A mensturációm ezzel szemben már 3 napja késik, viszont hisztis vagyok, ideges, néha fáj a hasam. Időközönként jobban majd kevésbé sokszor meg egyáltalán nem. Mostanában nagyon sokat stresszelek, lehet ez is rátesz ne tudom. Segítsetek!

Előre is köszönöm szépen a válaszotokat! :)


2014. ápr. 3. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
A sok stressz is befolyásolhatja vagy akár ha beteg voltál. Holnap vegyél egy tesztet csináld meg és akkor te is megnyugodsz. Én is jártam úgy hogy késett vettem tesztet megcsináltam és még aznap megjött :)
2014. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!