Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? Barátommal gumi nélkül csináltuk eddig nem volt probléma, az utóbbi 1-2 napba hányingerem van, és rosszul voltam pl. fogkrém izétől!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, de ha az ominózus aktust nézzük, a tünetek nagyon koraiak.. Ilyenkor még nincsenek is tünetek, max beágyazódáskor barnázás, de az sem mindenkinél fordul elő. Az első tünet, az hogy nem jön meg...

Mi babát akarunk, én már a terhesség ősszes tünetét véltem tapasztalni az aktus után pár nappal - azóta tudom, hogy csak azért mert annyira akartam, persze aztán megjött és hopp, tünetek is mentek.. Lényeg: nem érezhetsz mèg semmit, aktustól számolva 14 napra tesztelj, hogy megnyugodj, de ha megjön, az a biztos. Máskor pedig védekezz, elég sok fajta módszer van már.

2014. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem puffadás volt nagyon nagyon hamar, még meg sem kellett volna jönnie és minden nap puffadtam, aztán megértettem miért :) Csak azért írom, mert szerintem igenis lehet hamarabb is valami tünet.

De inkább tesztelj az a tuti, bármi lehetséges, sőt ha nem védekezel, akkor nagyon nagy az esély a babára, főleg ha nem is egy alkalommal nem védekeztetek, de már egytől is lehetsz terhes.

Vegyetek gumit legközelebb és használjátok! De ne a végén tegye fel a barátod, hanem már a legelején!

2014. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!