Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit összejött minden. A...

Kicsit összejött minden. A férjemmel nem védekeztünk megfelelően, vagyis elcsúszott az óvszer. Tablettát nem bírom. Mennyi az esélye, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam, hogy lehet valami, mert csak egy petevezetékem van meg, de ott meg nincs peteérésem azon az oldalon, ezért egészen eddig nyugodt voltam. Mostanában kellene megjönnie, de semmi. Azért írom, hogy mostanában, mert szokott késni 2 napot, vagy megjön előbb 2 nappal. De két napja hányingerem van, és tegnap este már hánytam is. Előtte két napig még mintha kicsit puhább lett volna a székletem. Most már kezdek félni, hogy mégis terhes lennék, ugye, nem??? Van két lányunk és most nem igazán jönne jól egy harmadik gyerek. Felnevelnénk valahogy, de most kezdtem dolgozni megint és szeretnék előrébb lépni. Nem gondoltam, hogy ennyire kevés eséllyel, hogy nincs meg egy petevezetékem a másik oldalon meg nincs peteérésem és védekezni szoktunk lehetne valami.Tesztet nincs merszem csinálni. De mégis mennyi esély van így? Előző két gyereknél csak émelyegtem 4. héten, 6. héten már hánytam rendesen, onnan meg végig émelyegtem, azért gyanús, hogy pont most mitől hánynék.
2014. ápr. 8. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet
2014. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, az sem nyugtatna meg, ha itt százan írnák, hogy tuti nincs baba a dologban. Csak a bizonyosság oszlatná el a kételyeidet, tehát szerintem is tesztelj.
2014. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit legyél felnőttebb. Szexeltek, peteérésed akkor nem volt, amikor monitoroztak, egyébként spontán bármikor (!!!) lehet, a teszt pedig szükséges, tekintve, hogy ezt-azt át kell gondolnotok. Feleslegesen várunk esélylatolgatásra... Egészséges pároknál havonta 20-25%, védekezés mellett elhanyagolhatóra csökken ez, de annak, akinek így jön össze, az 1% esély, ami van a babára rögtön 100% lesz. Tesztelj.
2014. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma nem tudok tesztet venni. Holnap talán, de nagyon félek, mert szerintem a férjem nagyon kikészülne...
2014. ápr. 8. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Mit félsz?

A férjed is felnőtt ember elvileg, tudja, hogy ha megkefél téged gumi nélkül és te sem szedsz fogamzásgátlót, akkor terhes lehetsz!

Ha az vagy, hát az vagy!

Addig amíg nem tesztelsz, nem fog kiderülni...

2014. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem gumi nélkül kefélt meg, és azért nem szedem a tablettát, mert nem bírtam. Légszomjam volt, aztán erős szívverés és ájulás, hát nem erőltettük tovább.

Tesztelt tegnap, de délután, és negatív lett. Barátnőm hozott egy tesztet, és kitalálta, hogy akkor most csináljuk is meg. Csak barátnőm szerint a teszt rossz volt, pedig nem a legolcsóbbat vette, vagy nem tudom... De 1200 Ft volt, és Wonfo vagy mi, nem vagyok ezekben jártas. Egy gond volt csak vele, hogy nem függőlegesen, hanem vízszintesen kijött egy csík rajta a kontroll csík mellett, aztán elmúlt, egy kereszt volt a teszten, nem tudom másképpen leírni. Szóval passz, de elegem lett, ezért többet nem tesztelek, csak április 15 után, ha addig nem jön meg. Kár volt most is, mert most még idegesebb vagyok, mert vagyok előrébb. Március 13-án volt meg újra és 26 vagy 28 naposak a ciklusaim, szóval mostanában kellene megjönnie. Lehet csak valami vírus miatt, mert ma már csak émelygek, és semmi extra nincs, csak még nem jött meg. Folyásom sincs és nem izzadok, mint szoktam. A hőmet mértem és az 36, 3 körül van, szóval ez is megnyugtató, hogy nem magas. Olyan 35, 5 körül van az átlaghőm, de amikor terhes voltam, akkor a menszi kimaradása után több nappal, de akkor már 36, 6-ot mértem. Szóval ez alacsonyabb jóval.

2014. ápr. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!