Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem úgy, hogy...

Teherbe eshettem úgy, hogy már öt napja szedem a gyógyszert és megszakítással "védekeztünk"?

Figyelt kérdés
Belara fogamzásgátlót szedek öt napja, kb. pont tegnap már nem véreztem. A tabira az van írva, hogy 7 nap után véd biztosan. Tegnap éjjel szeretkeztünk a párommal, gumi nélkül, de kivette időben. Utána 10 perc múlva ismét szexeltünk, de nem törölte meg előtte. Előfordulhat, hogy így terhes lettem? És ha igen, akkor mi lehet a magzattal, hogy szedem a gyógyszert? Amúgy van már egy gyerekünk, csak egy ideig még nem akartunk mégegyet, mert még nagyon pici a kisfiunk.
2008. júl. 26. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen így simán terhes lehetsz. Egyébként én még ilyen fogamzás gátlóról nem is hallottam hogy 7nap után már véd ?!

Mekkora a kis fiatok?

2008. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
9 hónapos a picurka. Hát a papírra az volt írva, hogy ha a mensi első napján kezdem el szedni, akkor a hetedik tabi után véd. Egy nappal a vérzés elmúlása után lehetett egyáltalán peteérésem? Sose számolgattam, amikor terhes lettem, akkor se figyeltem erre, mert elég hamar összejött. De ha van rá esély, hogy így terhes lettem, akkor merjem tovább szedni a gyógyszert addig, amíg ez a levél el nem fogy, vagy most hagyjam abba?
2008. júl. 26. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok a 9hós babátokhoz. Nekünk 8hós. Hátha kismama vagy ,azonnal hagyd abba a gyógyszer szedését. Persze hogy teherbe eshettél menszi után egy nappal. Én is így lettem kismama. Kedden elmúlt,szerdán csináltuk és szinte bizti aznap este fogant. Végülis babák menszi közben is foganhatnak meg bármikor ha egészséges vagy,csak a pé-kor nagyobb a valószínűsége. És teszteltél már???
2008. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!