Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen még nem volt velem!...

Ilyen még nem volt velem! Terhes lennék? Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Tehát.A párommal eldöntöttük hogy jöhet a kistesó.Kétnaponta együtt voltunk,ahogy az elő van írva.

Viszont 5 nappal korábban megjött a nemvárt.Nekem általában 7-8 napig szokott tartani a mensi,de ez a 4.napon elmúlt.Az első nap szinte csak barnáztam,aztán 2-3,nap erős vérzés,a 4.napon szinte semmi.

Görcsölés is minimális volt,pedig mikor megjön,nagyon beteg tudok lenni.

Tesztet is csináltam,aznap reggel mikor elkezdtem barnázni,akkor negatív lett.


2014. ápr. 23. 12:04
 1/4 A kérdező kommentje:
És azt még tudni kell,előtte egy évig fogamzásgátlót szedtem
2014. ápr. 23. 12:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Én erős vérzés mellett nem mernék babára gondolni. Inkább arra hogy előbb volt a peteérésed, így a mensid is.

De ha bizonytalan vagy, még egy tesztet csinálj, és akkor tudni fogod mi a van, mert nincs kizárva azért a terhesség sem!

2014. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha csinálok még egy tesztet,azt már lehet délutáni vagy napközbeni pisiből is ugye?Vagy fontos a reggeli?
2014. ápr. 23. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha eltelt a vélhető fogantatás óta 13 nap vagy több, akkor már lehet tesztelni, 90 %-osan kimutatná.
2014. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!