Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eres mell lehet kora terhes...

Eres mell lehet kora terhes tünet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt valaki, akinek még a pozi teszt előtt kora terhes tünet volt, hogy láthatóan és feltűnően beeresedett a melle? Ez lehet terhes tünet a szokásos alhasi szúrkálódás, émelygés mellett?


2014. ápr. 26. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Igen lehet még akkor is ha nem fáj.Pl nekem most csak nagyobbak lettek és nagyon kicsit feszűlget de ha hozzáérek nem fáj.Te mikorra nem várod?Nekem is van néha hányingerem de még nem élem bele magam még van 2 napom.
2014. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kb. 11-12.dpo-n lehetek, de a teszt ma reggel is negatív lett :( Viszont egyre eresebb a mellem és fájdogál is, de ez lehet a mensi előjele is. Ami feltűnt még, hogy nekem csak terhesen volt olyan, hogy ha többet ülök, vagy guggolok és felállok, beleszúr az alhasamba, hogy rögtön vissza is huppanok, mintha "beakadna" vmi :) Meglátjuk...Szorítok neked!
2014. ápr. 26. 10:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, mi a helyzet veled?
2014. ápr. 28. 08:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Még nem jött meg,de tesztet sem mertem még csinálni.A páromnak sem mondtam még nem akarom,hogy ő is csalódjon ha mégis mejönne a mensim.Szerintem várok péntekig és tesztelek.Viszont nagyon fáj a derekam néha alig tudok menni is.Nem tudom mi ez.Ès veled mi újság?Teszteltél már?Vannak egyéb tüneteid?
2014. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia, nekem egy negatív meg egy szellemcsíkos tesztem van...tüneteim vannak, de igazából mindegyiket okozhatja más, az eres melleim csak a furák. Meg reggel annyira görcsöltem, gondtam, meg fog jönni, de eddig nem. Bár szerintem az lesz a vége...
2014. ápr. 28. 16:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, mi lett veled, teszteltél?
2014. máj. 2. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mertem tesztelni,holnap megyek orvoshoz megírom mi volt:-)1 válaszoló voltam:-)
2014. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Ma voltam orvosnál és 5h4n terhes vagyok:-)
2014. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!!! :)
2014. máj. 6. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!