Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs peteérésem mégis menstru...

Nincs peteérésem mégis menstruálok rendesen, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Párommal babát szeretnénk, fogamzásgátlót szedtem amit 7 hónapja hagytam abba. Peteérésem sajnos nincs, viszont minden hónapban időre pontosan megjön (26-34 nap). Ez hogy lehetséges?
2014. ápr. 28. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, kivizsgálás után kaptam rá nődokitól gyógyszert, 6 hónap alatt eredményt hozott. :)

31 hkm

2014. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nincs peteérésed?
2014. ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A doki mondta. Most majd vérvételre kell mennem amikor megjön, aztán petevezeték átjárhatóság, páromnak spermavizsgálat.

Gratulálok kedves első válaszoló! :) remélem nekünk is hamarosan összejön!

2014. ápr. 28. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Nekem azt mondták, ez funkcionális vérzés. Kb olyan, mintha tablettát szednél. Nőgyógyász, endokrinológus fog tudni segíteni. Figyelj rá oda, mert a 26-34 nap éppen hogy nem pontos, ez túl nagy ingadozás.

Sok minden okozhatja: lehet inzulin-rezisztencia, PCOS, pajzsmirigy probléma, de mindenre van megoldás.

2014. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem túl nagy ingadozás.. Inkább az a gond, hogy nincs peteérés. Nekem szokott lenni és 27-40 nap között ingadozott mindig a menstruációm, olyan még sose volt, hogy rendszeres lett volna. 26 vagyok és szültem már egy gyereket is, aki teljesen természetesen fogant meg 3,5 hónap alatt. Szóval nem az ingadozás a gond, hanem a peteérés hiánya. Anovulációs ciklusnak nevezik ezt.

Ha a doki megmondta, hogy neked nincs, nem értem, mért nem mondta, hogy mik a lehetséges kezelések rá? Vagy, hogy mért nem küldött további kivizsgálásokra, hogy megtaláljátok a probléma valódi okát?

2014. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ehh látom mostmár, bocsi, lehet nem olvastam el rendesen, hogy küldött vizsgálatokra.

Ez esetben remélem kiderül, mi a gond és szurkolok a babóhoz!:)

2014. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
PCO
2014. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogamzás teakeverék. Ezt írd be a netre. Otthon kell össze keverni. Nekem bevált. Helyre tette a ciklust és a pete érést is.
2014. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

"Megjönnek a vizsgálatok eredményei és utána meglátjuk mit tehetünk." Ezt mondta a dokim. Már alig várom azokat az eredményeket! :)

2014. ápr. 29. 08:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia megkérdezhetem végül mitörtént?
2023. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!