Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen helyzetben is kap a...

Ilyen helyzetben is kap a kismama támogatást?

Figyelt kérdés
19éves vagyok,dolgoztam már egy évet,de nem egy munkahelyen jött össze az egy év,hanem összesen.én jogosult vagyok valamilyen anyagi támogatásra?
2014. ápr. 29. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gyes, családi pótlêk
2014. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha nem egy helyen volt. Azt nem tudom, hogy mennyi biztosítási időnek kell meglennie az ellátásokhoz.
2014. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha nem egy munkahely, a lényeg, hogy meglegyen az idő, és hogy szüléskor legyen munkahelyed.
2014. ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs munkahelyem december óta,mert elég kisvárosban élek,nincs munkalehetőség.munka nélkülibe be vagyok jelentkezve,viszont munkanélküli segélyt sem kaptam még.Így viszont,hogy kiderült babát várok,párom nem is engedi,hogy dolgozzak.igazából kiemelt keresettel rendelkezik,szóval nem is lenne rá nagy szükség,de azért ha kapnék,nyilván nem utasítanám el.legalábbis én arra gondoltam,hogy számlát nyitnék a picinek és az az összeg csak neki megy és arra gyűjteném neki...az apa így is fellengzős,hogy annak a babának már most meg van a jövője,de én akkor is szeretnék gyűjtögetni neki,mert sosem lehet tudni...
2014. ápr. 29. 11:24
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben csak Gyesre, családi pótlékra és egyszeri anyasági támogatásra vagy jogosult.
2014. ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És a papa mire fellengzős? Mennyi az a kiemelt kereset?
2014. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös írta jól.

Családi: 12200.-

Gyes: 26500.-

Egyszeri anyasági 64000.- (amennyiben legalább 4x megjelensz az orvosnál terhesség alatt)

2014. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ki nem sz.rja le a papát? Ennek meg mi a bámulatos....köze van a kérdéshez????
2014. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha majd papa otthagy ,akkor legyél büszke a kiemelt keresetére :D
2014. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a köze, hogy remegve teszi fel a kérdező a kérdést, hogy mire jogosult, de közben máris magyarázkodik, hogy igazából nincs is rászorulva. Mint amikor megkérdezi valaki, hogy mikor lesz családi pótlék, de a következő mondata az, hogy igazából mindegy, mert van még pénze. Akkor miért kérdezi?
2014. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!