Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen helyzetben is kap a...

Ilyen helyzetben is kap a kismama támogatást?

Figyelt kérdés
19éves vagyok,dolgoztam már egy évet,de nem egy munkahelyen jött össze az egy év,hanem összesen.én jogosult vagyok valamilyen anyagi támogatásra?
2014. ápr. 29. 11:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést,mert beszélgettünk anyával és szóba került a téma és szerinte nem kapok majd semmit,de van egy ismerősöm,aki hasonló cipőben járt és úgy rémlett,hogy ő kapott...a kiemelt kereset annyit tesz,hogy svájcban dolgozik,nem magyar cég által...ha valaki tudja az milyen,akkor már az alsó határát ki lehet találni a keresetnek,mellesleg veszélyes munkának számít az amit ő csinál,így főleg több a fizu.de köszönöm az irigy kommentelőknek is... ;)
2014. ápr. 29. 12:42
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 10-es!

Ez aztán az igazi magyar hozzáállás!

Talán irigykedsz?

Honnan veszed, hogy "remegve" tette fel a kérdést? És ha csak kíváncsiságból? Ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor inkább ne is írj semmit!

2014. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

Mennyi irigy,rosszindulatú válaszoló!döbbenet!


Kedves kérdező :GYES,csp járni fog.Gyedhez a szülés pillanatában élő munkaszerződés is kellett,ha jól emlekszem!

2014. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek,főleg akik normális választ adtak!! :)
2014. máj. 3. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!