Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van h 2 nappal ezelőtt...

Miért van h 2 nappal ezelőtt a medi lab határozott + lett, s ma a hcg ami állítólag igen érzékeny, pedig -?

Figyelt kérdés

Azt hiszem mára nem várom de lehet h tegnapra?Nem tudom ugyanis h honnan számoljuk a 14 napot.Megnéznétek a görbém?

Egyelőre semmi tünetem nincs csak kicsit sűrűbb fehér folyás.

[link]


2009. dec. 25. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így jártam:(A baba sajnos felszívódott,és 3 napi késés után elment:(

Medilab tesztet használtam.

Neked sok sikert,és kellemes ünnepeket!

2009. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól alakul, szerintem ma vagy a 14-napon, úgy gondolom, hogy jól húzta be a gép. Viszont a medi labbal kapcsolatosan nekem rossz tapaasztalataim vannak, de nincs veszve semmi, szúrkolok!

Az 1. válaszolónak is mondanám, hogy nem bizti, hogy baba volt, nekem is + at mutatott, más teszt viszont nem. Nem volt baba.

Kellemes ünnepeket!

2009. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Más tesztet is használtam.Sajnos elment a baba:(

Neked is kellemes ünnepeket!

2009. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!